دفاع شخصی

گردهمایی مسؤلان كیوكشین ناكامورا برگزار شد

گردهمایی مسؤلان كیوكشین ناكامورا برگزار شد

به گزارش دفاع شخصی مسؤلان کیوکشین کاراته سبک ناکومورا به منظور بررسی آخرین شرایط سبک و اتخاذ تصمیمات جدید تشکیل جلسه دادند.۰به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، نهمین دوره سمینار سالانه سبک «کیوکوشین ناکامورا» و نخستین سمینار سال ۱۴۰۰ برگزار گردید. در این گردهمآیی که به میزبانی استان تهران برگزار شد اعضای ارشد و نمایندگان استانی سبک «کیوکوشین ناکامورا» جهت بررسی آخرین تحولات پیشنهادات مرتبط و اتخاذ تصمیماتی حضور بهم رساندند.
در ابتدای این مراسم هانشی علی عسگری رئیس سبک کیوکوشین ناکامورا توضیحاتی را در مورد نحوه فعالیت و انجام امور مرتبط بیان کرد و از اعضای حاضر در جلسه بخصوص نمایندگان سبک خواست تا به شناسایی موانع و مشکلات هر حوزه استانی پرداخته و با طرح و پیگیری آن نسبت به رفع موانع اقدام نمایند.
همچنین در این نشست نمایندگان سبک کیوکوشین ناکامورا تاکید داشتند که همزمان با شیوع کرونا در کشور همراه با دیگر حوزه ها حوزه ورزش هم گرفتار مشکلاتی شده که باید به شکل جدی مورد توجه قرار گیرد. بررسی برگزاری لیگ و تقسیم وظایف آن و معرفی مسؤلان جدید سبک از دیگر برنامه های این گردهم آیی بود.
رشته ورزشی کاراته دارای پنج سبک رسمی و معتبر و مورد پذیرش خاستگاه این رشته ورزشی یعنی ژاپن است که این سبک ها عبارتند از کیوکوشین کان، کیوکوشین ماتسوشیما، شین کیوکوشین، کیوکوشین ناکامورا و کیوکوشین ماتسویی.
سبک ناکامورا هم از نظر تعداد ورزشکار حاضر در رده مسابقات جهانی با حدود هزار کیوکوشین کا و هم از نظر دارا بودن اعتبار و مقبولیت در بین خود ژاپنی ها از سایر سبک های کیوکوشین معتبرتر است و الان ۵۸ کشور جهان در سازمان جهانی این سبک عضویت دارند.

1400/04/07
13:41:51
5.0 / 5
1115
تگها: لیگ , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد