دفاع شخصی

اردوی یك هفته ای المپین های بوكس در كیش

اردوی یك هفته ای المپین های بوكس در كیش

به گزارش دفاع شخصی با صلاحدید کادرفنی و سرمربی تیم ملی بوکس، دو المپین ایران اردوی یک هفته ای در کیش خواهند داشت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در راه آماده سازی تیم ملی بوکس ایران برای حضور در بازی های المپیک توکیو، با صلاحدید کادرفنی دو بوکسور المپین ایران (دانیال شه بخش و سید شاهین موسوی) اردوی یک هفته ای را در کیش خواهند داشت.

طبق گفته علیرضا استکی، این اردو از روز جمعه هفته جاری آغاز و به مدت یک هفته پیگیری می شود.

استکی درباره این اردو به ایسنا اظهار داشت: ما تا هم اکنون تمرینات لازم را انجام داده و در مسابقات هم شرکت کرده ایم، این اردو بیشتر برای بحث ریکاوری ذهنی و روانی بوکسورها هست. البته فشار تمرینات را کم نمی نماییم. پس از اتمام اردوی کیش هم باردیگر تمرین داریم و بعد از حدود یک هفته بیشتر رو گی بخث وزن کم کردن و... تمرکز خواهیم کرد.

استکی در انتها اظهار داشت: برخی دوستان از ما انتقاد کرده بودند که نباید تیم ملی بوکس با ترکیب اصلی و المپین ها عازم رقابت های قهرمانی آسیا می شد. مبحث این است که حدود ۱۲۰ بوکسور در این دوره حضور داشتند که ۵۰ تا ۶۰ نفر آنها کسب سهمیه کرده بودند. تیم هایی مثل قزاق و ازبک با تیم کامل حضور داشتند و این یعنی قهرمانی آسیا بهترین فرصت برای تیم ها بود تا خودشان را محک جدی بزنند. خواستم بگویم که حواسمان هست و با برنامه دقیق پیش می رویم.

منبع:

1400/04/07
23:21:04
5.0 / 5
930
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد