دفاع شخصی
ملی پوش سامبو:

هدفم كسب مدال طلای قهرمانی جهان است

هدفم كسب مدال طلای قهرمانی جهان است

دارنده مدال نقره قهرمانی آسیا ازبکستان در رشته سامبو اظهار داشت: تمام تلاشم بر این است که در صورت اعزام به قهرمانی جهان، مدال نقره آسیا را به طلای جهان تبدیل کنم.


محمد سعیدی مدنی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در مسابقات قهرمانی آسیا سامبو که خرداد ماه در تاشکند ازبکستان برگزار شد، قرار بود در وزن ۷۹ کیلوگرم رقابت کنم که به سبب کشیدگی عضله پایم وزن کم کردن را متوقف کردم و مجبور شدم در یک وزن بالاتر یعنی (۸۸ کیلوگرم) در مسابقات شرکت کنم.
وی اظهار داشت: هدف گذاری اصلی من در این تورنمنت پس از ۳ سال دوری از مسابقات سامبو، کسب مدال طلا بود که به سبب چند اشتباه فنی در فینال به مدال نقره دست یافتم که البته نتیجه راضی کننده بود.
مدنی یکی از اشکالات اصلی این رشته را نبود باشگاه تخصصی سامبو در کشور عنوان نمود و اضافه کرد: مقرر است با همکاری اکبری رئیس انجمن سامبو بزودی باشگاه تخصصی این رشته در کشور راه اندازی شود که امیدوارم با تاسیس باشگاه سامبو مشکلات ورزشکاران این رشته به حداقل برسد.
این ملی پوش سامبو افزود: مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند تجربه و تدارکات خوبی برای من بود که در صورت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان که آبان ماه باردیگر به میزبانی تاشکند برگزار می شود، با بهره گیری از این تجربیات مدال نقره خودرا به طلا تبدیل کنم.
وی در آخر درباره وضعیت تمرینات خود بعد از بازگشت از قهرمانی آسیا تاشکند، اضافه کرد: چون رشته اصلی من جودو است و در کنار آن سامبو نیز کار می کنم، تمریناتم را با جدیت بیشتری پیگیری می کنم تا در هر دو رشته عملکرد موفقی داشته باشم.1400/04/09
10:08:13
5.0 / 5
1162
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد