دفاع شخصی
صالحی امیری:

درباره دوپینگ ملی پوش كاراته درحال مكاتبه هستیم

درباره دوپینگ ملی پوش كاراته درحال مكاتبه هستیم

به گزارش دفاع شخصی رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: برای پیگیری مشکل ملی پوش کاراته درحال مکاتبه هستیم.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، امروز (سه شنبه) ۸ تیر ۱۴۰۰، مراسم رونمایی از سرود کاروان المپیکی ایران به میزبانی پردیس سینمایی باغ کتاب با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
سیدرضا صالحی امیری در حاشیه این مراسم با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از حضور در المپیک تنها رفتن روی سکوی قهرمانی نیست، بلکه نشان دادن همبستگی ملت ها، اقوام و جامعه یک رنگ است، چون که مفهوم منشور المپیک همبستگی است.
رئیس کمیته ملی المپیک درباره برگزاری جشنواره شعر المپیک توضیح داد: هم اکنون ۱۲۰ شاعر آثار خویش را عرضه کرده اند که ۵ اثر برگزیده شدند. ما به جای این که در فضای بسته و دیوارهای بسته باشیم، فضای فعالیت ها را در متن جامعه آوردیم. این المپیک تنها المپیک قهرمانی و سکو نیست بلکه در بحث های فرهنگی هم کارهای بزرگی انجام شده است. امیدوارم در انتها مجموعه فعالیتهای ما در بحث فرهنگی و قهرمانی کام ملت را شاد کند.
صالحی امیری اضافه کرد: تلاش کردیم در این دوره آنچه وظیفه ما، دولت، فدراسیون ها و وزارت ورزش بوده را انجام و همه داشته ها را به میدان آوردیم. برای نخستین بار ۱۰ دختر کسب سهمیه کرده اند و ورزشکاران ما افتخار آفرینی خواهند کرد.
او درباره پیگیری دوپینگ یک کاراته کا هم اظهار داشت: هر روز جلسات برگزار می گردد. امروز جلسه داشتیم و فردا هم جلسه داریم با فدراسیون جهانی مکاتبه می نماییم. حق او این گونه نبود ولی باید مسیر حقوقی را دنبال نماییم. سجادی جلسات کارشناسی دارد امیدوارم بتوانیم تخفیف بگیریم.
رئیس کمیته ملی المپیک درباره دلیل به تاخیر افتادن مراسم بدرقه کاروان ایران هم اظهار داشت: چون مراسم قرار بود در فضای بسته برگزار گردد پزشکان و فدراسیون پزشکی ورزشی صلاح دانستند که این مراسم در فضای باز برگزار گردد و محل آن آکادمی خواهد بود.
منبع:

1400/04/09
21:56:14
5.0 / 5
1232
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد