دفاع شخصی

سرنوشت مبهم تكواندو البرز

سرنوشت مبهم تكواندو البرز

هیات تکواندو استان البرز در حالی این روزها با سرپرست اداره می شود که سرنوشت رئیس آینده آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، دوره چهار مسئولیت محمد نوذری رئیس دیرپا و موفق هیأت تکواندو استان البرز چندی قبل به پایان رسید و بعد از هماهنگی اداره ورزش و جوانان با فدراسیون، افشاری از کارمندان استان بعنوان سرپرست انتخاب گردید تا مقدمات برگزاری مجمع را فراهم آورد. این تغییر در حالی صورت گرفت که نوذری اطلاعی از آن نداشت و انتظار می رفت احترام مردی که برای تکواندو استان زحمات زیادی کشیده حفظ شود!
بر همین اساس در مدت زمان قانونی، داود صالحی، رضا ایمانزاده، وحید عبداللهی، پیمان ثابت و سید نعمت خلیفه برای نشستن روی صندلی ریاست ثبت نام کردند. فدراسیون تکواندو هم اصرار دارد تا انتخابات پیش از بازی های المپیک برگزار گردد و اداره کل هم درحال فراهم کردن مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی است.
نکته مهم این که هیأت تکواندو استان البرز که بعنوان یکی از قطب های اصلی تکواندو کشور مطرح است، عناوین قهرمانی مختلف در رده های سنی مختلف رد سطح کشور کسب کرده و تکواندوکاران زیادی به تیم های ملی تحویل داده، لیگ های مختلف برگزار می گردد و در بخش آموزش هم فعالیتهای گسترده ای دارد. در چنین شرایطی احتیاج به فردی آشنا به زوایای مختلف تکواندو استان بدون مشغله کاری برای با حضور پررنگ، وقت کافی در خدمت تکواندو استان باشد.
این در حالیست که عبداللهی و خلیفه حالا در اردوهای تیم ملی در کنار آماده سازی تیم های خود برای حضور در المپیک، برای کسب کرسی ریاست هم رقابت می کنند. ضمن این که حتی پس از المپیک هم به علت مربیگری در سطح ملی و باشگاهی، مشغله کاری زیادی دارند و بعید است که وقت کافی برای ریاست در هیأت داشته باشند. شاید فردی دانشگاهی چون رضا ایمانزاده و یا پیمان ثابت که در امور اجرایی تجربیات زیادی کسب کرده بتوانند در این بخش بیشتر مثمر ثمر باشند.
امیدواریم مسؤلان فدراسیون تکواندو، هیأت تکواندو استان البرز را قربانی انتخابات چندماه آینده فدراسیون نکنند.


منبع:

1400/04/14
10:12:52
5.0 / 5
1128
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد