دفاع شخصی
مجمع عمومی فدراسیون تكواندو برگزار شد؛

علی نژاد: المپین های تكواندو با كسب سهمیه كار بزرگی كردند

علی نژاد: المپین های تكواندو با كسب سهمیه كار بزرگی كردند

به گزارش دفاع شخصی معاون وزارت ورزش اظهار داشت: از المپین های تکواندو عملکرد خوب می خواهیم؛ اگر مدال بگیرند یا خیر قهرمانان ما هستند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و دومین مجمع عمومی سالیانه فدراسیون امروز یکشنبه ۱۳ تیرماه با حضور مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، سید محمد پولادگر رییس و مجید نیری دبیر فدراسیون تکواندو، علیرضا باقری مسئول امور مجامع وزارت ورزش، زهرا سروی نایب رییس بانوان و سایر اعضا مجمع در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک اجرا شد.
رؤسای هیأت های استانی نیز با حضور در ادارات کل ورزش و جوانان استان مربوطه بصورت مجازی شرکت کردند. در ابتدا بعد از تلاوتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس فدراسیون به ارائه گزارش عملکرد پرداخت و سپس حسابرس، خزانه دار و بازرس نیز گزارش خودرا به اعضای مجمع ارائه دادند.
دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در این نشست اظهار داشت: تکواندو همچون فدراسیون های موفق است و ما از عملکرد آن راضی هستیم، بی گمان آقای پولادگر طی این سال ها مدیریت بسیار عالی و موفقی داشته و این ثبات مدیریتی به تکواندو ایران بسیار کمک کرده است البته نقاط ضعفی هم وجود دارد که باید برطرف شود و ما هم کمک می نماییم تا این موارد به حداقل برسد.
معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت: کمتر از ۲۰ روز تا شروع بازی های المپیک باقی مانده است و تکواندو جز رشته هایی است که روی آن حساب کرده ایم و اگر ورزشکاران توانمندی خودرا نشان بدهند حتما اتفاقات خوبی خواهد صورت گرفت. از شما المپین های تکواندو صرف نظر از هرنتیجه ای عملکرد خوب می خواهیم؛ اگر مدال بگیرید یا نگیرید شما قهرمانان ما هستید، همین که امروز به این مرحله رسیدید و سهمیه المپیک را بدست آوردید کار بزرگی کردید چونکه بسیاری از کشورها موفق به انجام نشدند.
علی نژاد اشاره کرد: عدم صدور ویزا یا دیر صادر شدن آن برای حضور تکواندوکاران در مسابقات جهانی فشار روحی و روانی سنگینی به تکواندو ایران وارد کرد و شاید هر کشور دیگری با از دست دادن امتیاز این رقابت ها و تیم نصفه و نیمه ای که داشت نمی توانست نتیجه ای را بگیرد. با همه این مشکلات و سختی هایی که ورزشکاران ما در رویدادهای مختلف کشیدند همین که به این مرحله رسیده اند اتفاق بزرگی است.
وی اشاره کرد: ان شالله ورزشکاران و کادرفنی با فراغ بال این روزهای پایانی را بگذارنند و بدانند با تمرکز می توانند عملکرد خوبی نشان دهند؛ المپیک میدانی است که باید بهترین عملکرد را داشته باشند و یک لحظه غفلت ممکنست اتفاقی را رقم بزند که خوشایند نیست. مسابقات قهرمانی آسیا تلنگر خوبی بود تا المپین ها حواس خودرا بیشتر جمع کنند، در این شرایط هیچ حریفی دست و پا بسته نیست و همه می آیند تا بهترین نتیجه را بگیرند. انشاالله ۱۷ مرداد که روز پایانی المپیک است روزی باشد که با خاطره ای خوش این المپیک را پشت سر گذاشته ایم؛ امیدوارم در ایام اول تا ۱۷ مرداد ورزش ایران بتواند موجب نشاط اجتماعی در مردم شود و ایرانیها از نمایش ورزشکاران لذت ببرند.


منبع:

1400/04/15
13:17:29
5.0 / 5
1021
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد