دفاع شخصی
پس از حضور در اردوی تیم ملی كاراته؛

سلطانی فر: پورشیب در ورزش ایران الگوست

سلطانی فر: پورشیب در ورزش ایران الگوست

به گزارش دفاع شخصی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: مجموعه ورزش در کنار کاراته است و ورزشکاران فارغ از هر نتیجه ای که در المپیک کسب کنند، از نظر ما قهرمان هستند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، تمرین عصر امروز تیم ملی کاراته کشورمان در شرایطی برگزار شد که سلطانی فر وزیر ورزش، صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش بعنوان میهمانان ویژه حضور داشتند.
طباطبایی: کاراته ظرفیت های زیادی دارد
در ابتدای این تمرین سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در جمع مسؤلان ورزش عنوان کرد: تیم ملی کاراته کشورمان مسیر سخت و دشواری را برای کسب سهمیه المپیک طی کرد. ما بیشتر از بیست رقابت بین المللی را سپری کردیم تا بتوانیم چهار سهمیه المپیک را بدست آوریم.
وی اضافه کرد: متأسفانه یک سهل انگاری ناخواسته از جانب بهمن عسگری باعث شد که یکی از سهمیه های ما در بخش آقایان از دست برود. واقعاً سبب تأسف است که برای ورزش ما و کاراته از وجود بهمن عسگری در المپیک محروم شد. عسگری یکی از بهترین، با اخلاق ترین و نجیب ترین ورزشکاران ما بود که به واسطه یک اشتباه المپیک را از دست داد.
طباطبایی افزود: کل جامعه کاراته متحد و همدل پشت قهرمانان ما هستند تا ان شاالله در المپیک توکیو بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند، ظرفیت های کاراته بسیار زیاد است و امیدواریم سجاد گنج زاده، حمیده عباسعلی و سارا بهمنیار بهترین عملکرد را در المپیک داشته باشند.
پورشیب: کنار گنج زاده هستیم تا بهترین نتیجه را کسب کند
پس از صحبت سرمربیان تیم ملی، ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی مردان هم در حضور مسؤلان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک عنوان داشت: برای من همیشه منافع ملی در اولویت بوده و با عنایت به اتفاقاتی که در تیم ملی مردان افتاد، وظیفه خود دانستم با این که سهمیه المپیک را کسب نکردم در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کنم.
وی اضافه کرد: همه ما در کنار سجاد گنج زاده هستیم تا او بهترین عملکرد را در المپیک داشته باشد، موفقیت سجاد گنج زاده درالمپیک موفقیت همه ماست.
عباسعلی: در المپیک ثابت می نماییم، کاراته کاهای ایران بهترین هستند
حمیده عباسعلی کاپیتان تیم ملی بانوان هم در صحبت هایش عنوان کرد: با عنایت به نزدیک شدن به المپیک باید تمام تمرکز خودمان را روی بازی ها بگذاریم تا ان شاالله بهترین عملکرد را داشته باشیم. کاراته ما از بهترین های جهان است و با نتایجی که در المپیک کسب می نماییم این مهم را به اثبات خواهیم رساند.
سلطانی فر: قلب مردم ایران با شماست
در بخش پایانی تمرین، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هم عنوان کرد: می دانیم در این دو سال کاراته چه سختی هایی را برای کسب سهمیه المپیک متحمل شده است. شما قدم به قدم جلو رفته اید و در نهایت موفق شدید سه سهمیه را بدست آورید.
وی اضافه کرد: امروز در کنار شما حضور پیدا کردیم تا بدانید مجموعه وزش در کنار شماست و فارغ از هر نتیجه ای که در المپیک کسب کنید، تمام کاراته کاها از نظر قهرمان هستند. تشکری ویژه ای از ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی داشته باشم که با روحیه جوانمردی در خدمت تیم ملی است و این رفتار او سبب شده پورشیب نه تنها برای کاراته بلکه برای کل جامعه ورزش الگو باشد.
دکتر سلطانی فر در انتها اظهار داشت: قلب همه مردم ایران با شماست، بدون استرس و دغدغه در المپیک حاضر شوید و ان شاالله با دعای خیر مردم بهترین عملکرد را خواهید داشت.


منبع:

1400/04/16
12:36:43
5.0 / 5
959
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد