دفاع شخصی

اعلام برنامه رقابتهای تكواندو جام مدافعان سلامت

اعلام برنامه رقابتهای تكواندو جام مدافعان سلامت

به گزارش دفاع شخصی رقابتهای تکواندو جام باشگاههای کشور به شیوه جام جهانی طی دو روز و با حضور هشت تیم در خانه تکواندو برگزار می شود.به گزارش خبرگزار مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های کشور گرامیداشت «شهدای مدافع سلامت» به شیوه جام جهانی با حضور ۸ تیم هیأت تکواندو سر پل ذهاب، هیأت تکواندو اصفهان، پارسیان البرز، پاس تهران، هیأت تکواندو تهران، فتح صدر البرز، فرمانیه تهران و لوازم خانگی کن طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۷ و ۱۸ تیرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می گردد.
برهمین اساس جلسه هماهنگی و مراسم قرعه کشی این دوره از مسابقات با حضور نمایندگان تیم ها روز گذشته (یکشنبه – ۱۳ تیرماه) در سالن جلسات فدراسیون انجام و گروه بندی تیم های حاضر در این دوره رقابت ها مشخص شد.
لوازم خانگی کن و فرمانیه که به ترتیب عنوان نایب قهرمانی و سومی لیگ برتر تکواندو را بدست آورده بودند بعنوان سر گروه انتخاب شدند که با قرعه کشی صورت گرفته لوازم خانگی کن بعنوان سرگروه اول و فرمانیه بعنوان سرگروه دوم معرفی گشتند.
لوازم خانگی کن، پارسیان البرز، پاس تهران و فتح صدر البرز در گروه اول قرار دارند و فرمانیه تهران، هیأت تکواندو سرپل ذهاب، هیأت تکواندو تهران و هیأت تکواندو اصفهان در گروه دوم جای گرفتند.
روز نخست (پنجشنبه – ۱۷ تیرماه) مسابقات در دو گروه پیگیری خواهد شد که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می کنند؛ تیم های صعود کننده در روز پایانی (جمعه – ۱۸ شهریورماه) به صورت ضربدری با یکدیگر به رقابت می پردازند و در نهایت دیدار رده بندی و فینال برگزار می گردد.
رقابت ها طبق آخرین قوانین فدراسیون جهانی برگزار می گردد و هر تیم باید متشکل از ۶ تکواندوکار (۴ ورزشکار اصلی و ۲ ورزشکار ذخیره که در صورت نیاز می توانند بعد از آخر راند اول نسبت به تعویض یک نفر ورزشکار ذخیره اقدام نمایند.) باشد.


منبع:

1400/04/16
23:41:30
5.0 / 5
1183
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد