دفاع شخصی

ژاپن نخستین حریف ایران در رقابت های تكواندوی تیمی المپیك

ژاپن نخستین حریف ایران در رقابت های تكواندوی تیمی المپیك

دفاع شخصی: جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی مسابقات تیمی تکواندو در المپیک توکیو دقایقی پیش انجام و تیم های حاضر در این رقابت‎ها حریفان خودرا شناختند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، برمبنای پیشنهاد فدراسیون جهانی تکواندو و تایید کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای اولین بار رقابت های تیمی مشترک تکواندو بصورت آزمایشی در بازی های المپیک توکیو انجام می شود. تیم های ایران و چین موفق شدند بوسیله رقابت های جام جهانی و هنرهای رزمی سهمیه حضور در این رویداد را به دست آورند و با بیان فدراسیون جهانی تیم های ساحل عاج، روسیه و ژاپن نیز حضور دارند.

جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی مسابقات تیمی تکواندو در المپیک توکیو امروز (پنجشنبه - ۱۷ تیر) با حضور "توماس باخ" رئیس کمیته بین المللی المپیک، دکتر "چو" رئیس فدراسیون جهانی تکواندو، "محمد شعبان" مسئول برگزاری رقابت ها بصورت آنلاین انجام شد.

بر اساس قرعه کشی انجام شده چین، ساحل عاج و روسیه در گروه اول قرار گرفتند که ابتدا هوگوپوشان چین و ساحل عاج با یکدیگر مبارزه می کنند و برنده این دیدار به مصاف تیم روسیه می رود.

ایران و ژاپن نیز در گروه دوم قرار دارند که برابر یکدیگر قرار می گیرند و برنده به فینال راه پیدا می کند.

سیدنعمت خلیفه سرمربی تیم و آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم های ملی بعنوان نمایندگان ایران در این نشست حضور داشتند.

این رقابت های طی روزهای ۲ تا ۵ مردادماه در سالن "ماکوهاری مسه" برگزار می گردد که هر روز یک مسابقه تیمی پیش از رقابت های کسب مدال برنز بخش انفرادی صورت خواهد گرفت.

تیم ملی تکواندوی ایران با ترکیب امیرمحمد بخشی، عرفان ناظمی، کیمیا همتی و ملیکا میرحسینی در این رویداد حضور پیدا می کند.

هدایت این نفرات بر عهده سیدنعمت خلیفه بعنوان سرمربی است.

طبق مسابقات قبلی که به این شیوه برگزار شده است. هر تیم باید حداقل ۴ و حداکثر ۵ تکواندوکار در ترکیب خود داشته باشد که یک ورزشکار بعنوان نفر ذخیره اعلام می شود و ۲ هوگوپوش مرد با یکدیگر و ۲ تکواندوکار زن نیز با هم مبارزه می کنند.

منبع:

1400/04/18
14:06:25
5.0 / 5
1135
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد