دفاع شخصی
سلطانی فر در بازدید از تمرینات اردوی تیم ملی تكواندو؛

فارغ از هر نتیجه ای در المپیك قهرمانان و پهلوانان ما هستید

فارغ از هر نتیجه ای در المپیك قهرمانان و پهلوانان ما هستید

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: فارغ از هر نتیجه ای که در المپیک بدست می آید شما قهرمانان و پهلوانان ما هستید بااینکه یقین دارم تک تک شما با عزم و اراده ویژه ای به دنبال کسب بهترین نتیجه هستید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش وزارت، عصر امروز (شنبه - ۱۹ تیرماه) با حضور در فدراسیون تکواندو از اردوی ملی پوشان المپیکی بازدید نمودند.
در ابتدای بازدید مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون تکواندو به مقام شامخ شهید گم نام آرمیده در فدراسیون تکواندو ادای احترام و سپس در خانه تکواندو حضور پیدا کردند.
پولادگر: فدراسیون جهانی هم معترض است
سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان ضمن عرض خیرمقدم به وزیر ورزش و جوانان و دکتر علی نژاد معاونت توسعه ورزش وزارت با ارائه گزارشی از عملکرد تکواندوکاران اظهار داشت: فرصتی کمی تا المپیکی بی سابقه که هیچکس آنرا تجربه نکرده است داریم؛ باتوجه به شرایطی که ویروس کرونا برای همه ورزشکاران و مسئولین برگزاری به وجود آورده در این دوره همگی تجربه خاصی را پشت سر می گذارند؛ در این یک سال تعویق برگزاری المپیک، با وجود فراز و نشیب ها شاهد بودیم که بچه ها چه سختی هایی را تحمل کردند.
رئیس فدراسیون تکواندو اضافه کرد: المپیک رویدادی بزرگی است که همه می دانند برای حضور در آنچه پروسه سختی باید طی شود و ۱۲۸ تکواندوکار از ۶۳ کشور از سراسر جهان سهمیه حضور در المپیک تکواندو را گرفتند؛ هیچ کشوری موفق به کسب سهمیه کامل توسط مردان و زنان نشده است و تنها در بخش زنان چین و ترکیه هر ۴ سهمیه را ستاندن کردند. البته در این دوره با اتفاقات و تصمیمات عجیبی که کمیته بین المللی المپیک گرفته است تعداد سهمیه ها به ۱۳۱ نفر رسیده است که در سه وزن ۱۷ تکواندوکار با یکدیگر به مبارزه می پردازند، مسئولان فدراسیون جهانی نیز به این مساله معترض هستند چونکه سیستم قرعه کشی را تحت تاثیر قرار داده و تجربه جدیدی است.
وی اشاره کرد: همه برای رویداد بزرگ المپیک روزشماری می کنند؛ ما با سهمیه ای که از مسابقات جام جهانی و هنرهای رزمی گرفتیم علاوه بر نفرات انفرادی در بخش تیمی المپیک که بصورت آزمایشی برگزار می شود، نیز نماینده داریم. این یک رقابت آزمایشی است که در المپیک آتی ممکنست بصورت رسمی اجرا شود و مایه افتخار ما است که تیم ترکیبی ایران نیز در این مسابقات حضور دارد.
پولادگر در آخر صحبت های خود اظهار داشت: شهادت می دهم بچه ها در طول این زمان خصوصاً در این یک سال که المپیک به تعویق افتاده با جان و دل و اشتیاق تمرین کردند و از نظر ما همین زمانی که داشتند تلاش می کردند، یک قهرمانی و ارزش است و انشاالله در المپیک هم بتوانند نمایندگان شایسته ای برای ایران باشند.
سلطانی فر: تکواندو جزو مطالبات مردم است برای افتخارآفرینی
دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در این بازدید اظهار داشت: در جریان کسب سهمیه شما فراز و نشیب و موفقیت هایی وجود داشت و وضعیت خاصی به وجود آمد؛ شما استحقاق این را داشتید که سهمیه بگیرید. از تلاش کادر فنی صمیمانه تشکر می کنم که با اراده ویژه ای کار را دنبال می کنند و امیدوارم ماحصل آن، نتیجه خوبی باشد. از ۲۰ سال قبل به برکت شما قهرمانان، تکواندو به المپیک راه پیدا کرد و جز رشته هایی است که در رقابت های جهانی و المپیک در فهرست مطالبات مردم است که افتخارآفرینی داشته باشند.
وی اضافه کرد: من بعنوان مسئول ورزش کشور که مسیر شما را دنبال می کردم به نیابت از ملت قهرمان ایران می گویم همه کسانی که اینجا حضور دارند چه آنهایی که سهمیه گرفتند و به مسابقات می روند چه آنهایی که در این راه کمک کردند برای ملت ما قهرمان هستند. فارغ از هر نتیجه ای که در المپیک به دست می آید شما قهرمانان و پهلوانان ما هستید بااینکه یقین دارم تک تک شما با عزم و اراده ویژه ای دنبال این هستید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
سلطانی فر در ادامه اشاره کرد: ما به ملت عزیز ایران گواهی می دهیم که شما همه تلاش خودرا کرده اید و قهرمانان این رشته هستید؛ به هر حال المپیک آوردگاه بزرگی است که بهترین های رشته های مختلف ورزشی در آن حضور دارند و کسانی که موفق شدند جز ۱۶ نفر برتر قرار بگیرند نشان می دهند که در چه حدی از شایستگی و توانمندی برخوردار می باشند.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت: تلاش ما بر این بوده امکانات، پشتیبانی و بهترین شرایط را برای ورزشکاران فراهم نماییم تا بدون دغدغه و نگرانی بتوانید کسب سهمیه کنید؛ خدا را شکر می کنم با همدلی که در رأس ورزش کشور وجود دارد پشتوانه خوبی برای ورزشکاران صورت گرفته است.
سلطانی فر در آخر اظهار داشت: بدون استرس بروید، مطمئن هستم نتیجه ای که می گیرید مد نظر مردم ایران است؛ اگر نتیجه گرفتید که چه بهتر و اگر نگرفتید شما قهرمانان بزرگ ما هستید. در مراحل مختلف و علاوه بر امکانات، کمک های معیشیتی تا سقف ۹۰ میلیون تومان برای کسانی که سهمیه گرفته اند، در نظر گرفته ایم و برای شما المپین ها پاداش دیگری هم در نظر داریم تا با روحیه بهتر در آوردگاه بزرگ المیپک شرکت کنید. عنایت خداوند و دعای مردم پشتوانه راه شماست.

1400/04/20
22:43:07
5.0 / 5
1154
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد