دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی عنوان شد:

المپین های تكواندوبهترین های جهان هستند

المپین های تكواندوبهترین های جهان هستند

به گزارش دفاع شخصی سرگروه پیشین تیم ملی تکواندو اظهار داشت: المپیک میدانی متفاوت با هر تورنمنتی است و معتقدم هر سه نماینده تکواندو ایران توان کسب مدال از این رویداد بزرگ را دارند.سید احمد میررفعیی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابتهای تکواندو در بازی های المپیک با حضور بهترین های دنیا برگزار می گردد و تقریباً همه مدعیان جهان برای حضور در این مسابقات کسب سهمیه کرده اند و همانند ۵ دوره قبل که این رشته به صورت رسمی وارد بازی ها شده، شاهد مبارزات سطح بالا و جذابی خواهیم بود.
وی افزود: با یک بررسی کوتاه در نتایج تکواندو در دوره های گذشته بازی ها میتوان به این نتیجه رسید که جایگاه تکواندوکاران در رنکینگ جهانی و یا نام و عنوان تضمینی بر کسب موفقیت و رسیدن به مدال نیست. المپیک میدان بزرگ و متفاوتی است که غیرقابل پیشینی است و در خیلی از موارد، مدال ها بین نفرات کمتر شناخته شده توزیع شده است.
سرگروه پیشین تیم ملی تکواندو با اشاره به اینکه هر ورزشکاری که بتواند بر جو سنگین این بازی ها غلبه کند، موفق خواهد بود عنوان کرد: این وظیفه مربیان و روانشناس تیم هاست که به لحاظ روحی و روانی ورزشکار را برای حضور در چنین میدان بزرگ و پر اهمیتی که در صدر اخبار دنیاست آماده کنند. چه بسا بزرگانی بوده اند که توفیق کسب مدال المپیک را نداشته اند.
میررفعیی افزود: تکواندو ایران به سه نماینده در بازی های توکیو حضور دارد که معتقدم هر سه از بهترینهای جهان هستند و توان پیروزی برابر هر حریفی را برای رسیدن به سکو مدال دارند. امیدوارم هر سه تکواندوکار ما همه تلاش خویش را برای کسب مدال در این آوردگاه بزرگ به کار گیرند.
وی در انتها اظهار داشت: اگر اعضای تیم ملی، کادر فنی و در کل جامعه تکواندو یک دل شوند، دست یابی به این مهم دور از دسترس نیست. در شرایط فعلی تیم ملی احتیاج به حمایت و روحیه دارد. با وجود آنکه می دانم کار فریبرز عسکری در توکیو بسیار دشوار است، ولی او برگ برنده تیم ملی است و با حمایت اهالی تکواندو و تجربیات مبارزه و مربیگری در المپیک می تواند از این میدان سربلند بیرون برود.


منبع:

1400/04/22
20:38:56
5.0 / 5
974
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد