دفاع شخصی
فدراسیون جهانی منتشر كرد؛

میرهاشم حسینی یكی از شانس های كسب مدال طلا

میرهاشم حسینی یكی از شانس های كسب مدال طلا

دفاع شخصی: سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو نماینده وزن 68- کیلوگرم کشورمان در بازیهای المپیک را یکی از شانس های کسب مدال طلا در این رویداد مهم معرفی نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، در مطلبی که روی خروجی سایت رسمی فدراسیون جهانی قرار گرفته، اعلام شده که در مجموع ۱۳۱ نفر از بهترین ورزشکاران تکواندو جهان برای حضور در بازی های المپیک توکیو ۲۰۲۰ کسب سهمیه کرده با چنین قدرتی در سراسر جهان، انتظار می رود شاهد یک المپیک خارق العاده و غیر قابل پیش بینی باشد.
در این مطلب شانس های کسب مدال طلا در اوزان مختلف را معرفی کرده که در وزن ۶۸- کیلوگرم، «دای هون لی» از کره جنوبی، «ژائو» از چین و میرهاشم حسینی از کشورمان بعنوان مدعیان این وزن معرفی شده اند که درباب حسینی نوشته شده: میرهاشم حسینی دیگر تکواندوکار المپیکی است که در سال های اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. این تکواندوکار سال ۲۰۱۹، یک فصل موفقیت آمیز را پشت سر گذاشت و با کسب دو طلا در رقابتهای گرندپری و طلای یونیورسیاد دانشجویان عملکرد فوق العاده ای از خود برجای گذاشت.
در این مطلب و در سایر اوزان مردان، «جونگ جانگ» از کره و «دلا کولیا» از ایتالیا، در وزن ۸۰- کیلوگرم «ماکسیم خارکماتوف» از روسیه، میلاد بیگی از آذربایجان و «چیک سیسه» از ساحل عاج، در وزن ۸۰+ کیلوگرم، «ولادیسلاو لارین» از روسیه، «کی دون این» از کره جنوبی از شانس های کسب مدال طلا نامبرده شده است.
در بخش زنان هم «پانی پاک» از تایلند، «جینگ وو» از چین در وزن ۴۹- کیلوگرم، «جید جونز» از انگلستان و «کیمیا علیزاده» از این پناهندگان، در وزن ۵۷- کیلوگرم، «گباگی» از ساحل عاج و «لارن ویلیامز» از انگلستان در وزن ۶۷- کیلوگرم، «بیانکا والکدن» از انگلستان به همراه «ژنگ شوئیان» از چین امیدهای کسب مدال طلا می باشند.
رقابتهای تکواندو در بازی های المپیک ۲۰۲۱ توکیو طی روزهای دوم تا پنجم مردادماه و در سالن «موکوهاری سومه» شهر چیبا در نزدیکی توکیو انجام خواهد شد.


منبع:

1400/04/23
11:17:27
5.0 / 5
1202
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد