دفاع شخصی

تكواندوكاران المپیكی ایران شنبه عازم توكیو می شوند

تكواندوكاران المپیكی ایران شنبه عازم توكیو می شوند

به گزارش دفاع شخصی تیم المپیکی تکواندوی ایران به منظور حضور در سی و دومین دوره بازی های المپیک توکیو، روز شنبه ۲۶ تیر ساعت ۲۳: ۳۵ راهی ژاپن می شود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، طبق برنامه ریزی کمیته بین المللی المپیک، مسابقات تکواندو در بازی های المپیک توکیو، از دوم تا پنجم مردادماه ۱۴۰۰ در سالن "ماکوهاری مسه" برگزار می شود.
تکواندو ایران با ترکیب آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم در المپیک توکیو به مصاف رقیبان خود می رود.
هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری بعنوان سرمربی و وحید عبداللهی بعنوان مربی است؛ مهرو کمرانی هم بعنوان سرمربی هدایت ناهید کیانی را برعهده دارد.
ملی پوشان تکواندو ایران برای حضور در سی و دومین دوره بازی های المپیک، روز شنبه، ۲۶ تیرماه ساعت ۲۳: ۳۵ ایران به مقصد "دوحه" قطر ترک و از آن جا راهی ژاپن می شوند که ساعت ۱۸: ۵۵ (به وقت توکیو) روز یکشنبه، ۲۷ تیرماه وارد "توکیو" شهر محل برگزاری رقابت ها خواهند شد.
طبق برنامه زمان بندی اعلام شده، روز نخست (شنبه - دوم مردادماه) رقابت های اوزان ۵۸- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان برگزار می شود که در این روز آرمین هادی پور، نماینده تکواندو کشورمان است.
روز دوم (یک شنبه - سوم مردادماه)، مبارزات اوزان ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- کیلوگرم زنان انجام می شود؛ میرهاشم حسینی و ناهید کیانی تکواندوکاران ایرانی در این روز خواهند بود.
در روز سوم و چهارم (چهارم و پنجم مردادماه) هم به ترتیب مبارزات اوزان ۸۰- کیلوگرم مردان و ۶۷- کیلوگرم زنان؛ رقابت های اوزان ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷+ کیلوگرم زنان پیگیری خواهد شد که ایران در این دو روز نماینده ای ندارد.
منبع:

1400/04/23
17:58:26
5.0 / 5
1034
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد