دفاع شخصی

محرومیت ۴ ساله دو كشتی گیر به علت دوپینگ

محرومیت ۴ ساله دو كشتی گیر به علت دوپینگ

به گزارش دفاع شخصی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، احكام ۳ كشتی گیر را اعلام نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، حکم محرومیت سه کشتی گیر به علت استفاده از مواد غیر مجاز توسط ستاد ملی مبارزه با دوپینگ کشور صادر شد.
دو کشتی گیر به مدت چهار سال و یک کشتی گیر بمدت ۶ ماه از فعالیتهای ورزشی محروم شدند که حکم محرومیت دو نفر از آنها قطعی شده است و یک نفر درخواست بررسی دوباره پرونده در شورای استیناف را داشته است که حکم قطعی بعد از برگزاری جلسه استیناف اعلام می شود.
بر این اساس مسعود نعمت چکانی بمدت چهار سال و سید محمد چوبچیان به علت استفاده از مواد غیر مجاز برای درمان و اعلام نکردن به پزشک، بمدت شش ماه محروم شدند.
گفتنی است که نمونه گیری انجام شده از بهروز هدایت در سال ۲۰۲۰ هم مثبت اعلام شده و حکم اولیه محرومیت چهار ساله برای وی صادر گردیده است ولی نامبرده به این رای اعتراض داشته و درخواست بازبینی حکم را به شورای استیناف ستاد ملی عرضه کرده تا پرونده تخلف ایشان مجدد بررسی شود.
فدراسیون کشتی در جهت تحقق اهداف خود در مبارزه با معضل دوپینگ، نسبت به اعلام اسامی نفراتی که دست به این تخلف زده اند، اقدام می کند.1399/04/19
22:48:29
5.0 / 5
1864
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد