دفاع شخصی
برای انتخاب ملی پوشان كاراته؛

شرایط برگزاری رقابت های انتخابی اردوی تیم ملی مشخص شد

شرایط برگزاری رقابت های انتخابی اردوی تیم ملی مشخص شد

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: رقابت های انتخابی اردوی تیم ملی چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری انجام می شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سید شهرام هروی گفت: رقابت انتخابی نفرات دعوت شده به اردوی مقدماتی تیم ملی کاراته چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰ و ۳۱ تیرماه در سالن شهید کبگانیان تهران انجام می شود. این مسابقات بعد از برگزاری ۳ جلسه تمرین نفرات دعوت شده به اردو انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، مسابقات روز چهارشنبه از ساعت ۱۵ و با برگزاری رقابت های اوزان ۶۰، ۶۷ و ۷۵ شروع می شود. رقابت های این وزن در روز چهارشنبه تا مشخص شدن ۴ نفر برتر هر وزن ادامه خواهد یافت. مسابقات روز پنجشنبه هم از ساعت ۹ بامداد و در اوزان ۵۵، ۸۴- و ۸۴+ برگزار می گردد تا دو نفر برتر هر وزن مشخص شود. همین طور رقابت های ۴ نفر برتر اوزان ۶۰، ۶۷ و ۷۵ نیز روز چهارشنبه انجام می شود.
سرمربی تیم ملی کاراته افزود: دلیل این که نفرات برتر اوزان ۶۰، ۶۷ و ۷۵ در دو روز مشخص می شود، زیاد بودن تعداد ورزشکاران در این وزن است. همین طور مراسم قرعه کشی رقابت ها نیز روز سه شنبه و با حضور خود ورزشکاران انجام می شود.
هروی اشاره کرد: برای برقراری عدالت از فدراسیون درخواست کردیم که بهترین داوران این رقابت ها را قضاوت کنند. همین طور مسابقات بر روی یک تاتامی و با بهره گیری از ویدئو چک انجام می شود. تمام تلاش ما برقراری عدالت و راهیابی شایسته ترین نفرات به اردوهای تیم ملی است.
سرمربی تیم ملی در آخر تصریح کرد: مسابقات قهرمانی کشور نیز با رعایت تمام استانداردها برگزار می گردد و ان شاءالله با مشخص شدن نفرات برتر آن مسابقات که پس از المپیک برگزار می شود، اردوی یک ماهه تیم ملی شروع خواهد شد تا ورزشکاران خودشان را آماده مسابقات قهرمانی جهان و آسیا کنند.


منبع:

1400/04/29
12:17:10
5.0 / 5
1156
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد