دفاع شخصی

۲ طلای خرم دل و اسماعیل نژاد در كشتی آزاد نوجوانان جهان

۲ طلای خرم دل و اسماعیل نژاد در كشتی آزاد نوجوانان جهان

تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با 3 طلا، یک برنز و دو عنوان پنجمی به کار خود در رقابت های قهرمانی جهان 2021 تمام کرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در جریان رقابت های روز پایانی کشتی آزاد نوجوانان جهان در بوداپست مجارستان،
علی خرم دل در ۵۱ و سید حسن اسماعیل نژاد در ۷۱ کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم، علی خرم دل در دیدار فینال مقابل نودریبک جومازاناروف از ازبکستان با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید و صاحب گردن آویز طلا شد.

خرم دل قبل از این در دور نخست مقابل آدرین سیکورا از لهستان در یک دقیقه و ۱۰ ثانیه با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد. وی سپس مقابل ممدوف از آذربایجان نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید. خرم دل برای رسیدن به فینال برابر چیراگ از هند به روی تشک رفت و در آخر با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی فینال شد.

در وزن ۷۱ کیلوگرم، سیدحسن اسماعیل نژاد در دیدار فینال مقابل آخمد موسایف از روسیه به روی تشک رفت و در آخر با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

اسماعیل نژاد قبل از این در دو نخست برابر گئورگی ناتوبیدزه از گرجستان با نتیجه قاطع ۱۲ بر ۲ به برتری رسید. وی در یک هشتم نهایی نیز برابر کوگیومتسیدیس از یونان نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و به یک چهارم نهایی رسید. اسماعیل نژاد سپس به مصاف رائول کاسو از ایتالیا رفت و با برتری ۵ بر ۳ راهی نیمه نهایی شد. اسماعیل نژاد در دیدار نیمه نهایی نیز مقابل یرخان بکژاولتانوف از قزاقستان ۵ بر یک به برتری رسید و فینالیست شد.

اما در وزن ۶۰ کیلوگرم محمدرضا شاکری در دیدار رده بندی مقابل ابراهیم اف از آذربایجان در صورتیکه تا ۵ ثانیه مانده به انتها ۷ بر ۶ پیش بود، در نهایت ۸ بر ۷ شکست خورد و بعنوان پنجمی بسنده کرد.

شاکری قبل از این در دور نخست در یک مبارزه دشوار مقابل دالکات عبدالغدیروف از روسیه با نتیجه ۷ بر ۶ پیروز شد و به یک هشتم نهایی رسید. وی در این مرحله به مصاف سینگ جاسکاران از هند رفت و در آخر با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و باتوجه به راهیابی حریف هندی به فینال، شاکری راهی گروه بازنده ها شد تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند. وی در این مرحله مقابل حریفان خود از مولداوی و گرجستان پیروز شد و به رده بندی رفت.
ببه این ترتیب تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با ۳ مدال طلای علی خرم دل در ۵۱، سید حسن اسماعیل نژاد در ۷۱ امیر رضا معصومی در ۱۱۰ کیلوگرم، یک مدال برنز علی رضایی در ۶۵ کیلوگرم و دو عنوان پنجمی شهداد خسروی در ۵۵ و محمدرضا شاکری در ۶۰ کیلوگرم به کار خود در این رقابت ها تمام کرد.
حسین احمدی در ۴۵، علی یحیی پور در ۴۸، مجید باقری در ۸۰ و ابوالفضل یاراحمدی در وزن ۹۲ کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفتند.
1400/04/31
23:07:09
5.0 / 5
990
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد