دفاع شخصی

صعود شاكری به رده بندی كشتی آزاد نوجوانان جهان

صعود شاكری به رده بندی كشتی آزاد نوجوانان جهان

به گزارش دفاع شخصی نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی آزاد ایران با کسب ۲ پیروزی در گروه بازنده ها، راهی دیدار رده بندی کشتی آزاد نوجوانان جهان شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در جریان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۲۱ در بوداپست مجارستان، محمدرضا شاکری نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در مرحله شانس مجدد ابتدا برابر حریفی از مولداوی ۱۲ بر یک پیروز شد، سپس مقابل گئورگی آبولاشویلی از گرجستان به روی تشک رفت و در انتها با نتیجه ۷ بر ۲ پیروز شد و به دیدار رده بندی رفت. وی امشب برای کسب مدال برنز به مصاف عبدالرحمان ابراهیم اف از آذربایجان می رود.

شاکری پیش از این در دور مقدماتی این وزن که روز گذشته برگزار شد، در دور نخست مقابل دالکات عبدالغدیروف از روسیه با نتیجه ۷ بر ۶ پیروز شد و به یک هشتم نهایی رسید. وی در این مرحله به مصاف سینگ جاسکاران از هند رفت و در انتها با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و با عنایت به راهیابی حریف هندی به فینال، شاکری راهی گروه بازنده ها شد.

به این ترتیب تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران در ۵ وزن دوم این رقابت ها شانس کسب ۲ مدال طلا و یک برنز را خواهد داشت.

در وزن ۵۱ کیلوگرم، علی خرم دل امشب برای کسب مدال طلا به مصاف نودریبک جومانازاروف از ازبکستان می رود، در وزن ۷۱ کیلوگرم سید حسن اسماعیل نژاد هم برای کسب مدال طلا رو در روی آخمد موسایف از روسیه می رود و محمدرضا شاکری هم در وزن ۶۰ کیلوگرم برای کسب مدال برنز مقابل عبدالرحمان ابراهیم اف از آذربایجان قرار می گیرد.

حسین احمدی در ۴۵ و ابوالفضل یاراحمدی در وزن ۹۲ کیلوگرم هم دیگر نمایندگان ایران در ۵ وزن دوم بودند که از دور رقابت ها کنار رفتند.

در انتها رقابت های ۵ وزن نخست تیم ملی کشتی آزاد ایران صاحب یک مدال طلا توسط امیررضا معصومی در ۱۱۰ کیلوگرم و یک مدال برنز توسط علی رضایی در وزن ۶۵ کیلوگرم شد. شهدا خسروی در وزن ۵۵ کیلوگرم هم در جایگاه پنجمی ایستاد.

علی یحیی پور در ۴۸ و مجید باقری در وزن ۸۰ کیلوگرم هم نفرات حذف شده ایران در ۵ وزن نخست بودند.

در آخر رقابت های ۵ وزن نخست، آمریکا با ۸۵ امتیاز در صدر قرار دارد، هند با ۸۳ امتیاز دوم است و روسیه با ۸۰ امتیازدر جایگاه سوم قرار دارد و ایران هم با ۵۶ امتیاز در رده چهارم جای گرفته است.


منبع:

1400/05/01
11:09:52
5.0 / 5
1024
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد