دفاع شخصی
مهرو كمرانی:

IOC می خواست حتما مسابقه ناهید و كیمیا صورت گیرد

IOC می خواست حتما مسابقه ناهید و كیمیا صورت گیرد

به گزارش دفاع شخصی مربی تیم ملی تکواندوی زنان ایران اظهار داشت: نمی توانید تصور کنید امروز چه بر من گذشت و جدول با کرونای نماینده شیلی باید تغییر می کرد.


به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، مهرو کمرانی پس از حذف ناهید کیانی از رقابت های المپیک اظهار داشت: همه ما امروز روز سختی را پشت سر گذاشتیم. نمی توانم توصیف کنم که امروز بر من چه گذشت. کیمیا از کودکی شاگرد من بود و ناهید کیانی هم با سختی فراوان و پس از برد قهرمان جهان توانسته بود سهمیه المپیک را بگیرد. این دو با هم دوست بودند و ناهید به واسطه این که کیمیا کاپیتان تیم بوده، به او احترام می گذاشت. این وضعیت کار را در این مسابقه سخت کرده بود. ناهید زحمت زیادی کشیده و دلم می سوزد که اینطور فرصت موفقیتش در المپیک از دست رفت.
کمرانی افزود: او خیلی خوب تمرین کرده بود و چیزی کم نداشت. همه ما اینجا هستیم تا فارغ از سیاست از ورزش لذت ببریم اما برای من عجیب است که کمیته بین المللی المپیک چرا اینطور برخورد کرد. به نظر می آید برای مسؤلان ورزش دنیا خیلی هم سیاست از ورزش جدا نیست. نمی توانم به صورت صد در صد بگویم اما فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک می خواست که حتما این دیدار برگزار گردد. شعار المپیک این هست که سیاست از ورزش جداست و همه مثل یک خانواده کنار هم هستند. اما امروز دیدیم که این اتفاق نیفتاد.
مربی تیم ملی تکواندو بانوان همینطور اظهار داشت: درست است که قرعه کشی مسابقات از قبل انجام شده بود اما با عنایت به ابتلای تکواندوکار شیلی به کرونا، جدول باید تغییر می کرد نه این که ورزشکاری را جایگزین کنند. نخستین سال است که جدول المپیک با ۱۷ بازیکن شکل می گیرد و این اجحافی است که در حق ما صورت گرفت. این مسائل را که کنار هم می گذارم این احتمال را بیشتر می دهم که IOC می خواست حتما این بازی صورت گیرد و کیمیا مقابل یک ورزشکار از ایران قرار گیرد.
کمرانی درباره شرایط کیمیا علیزاده اظهار داشت: حتما این مسابقه برای کیمیا هم سخت بود. به خوبی می توانستیم این مورد را از چهره کیمیا حس نماییم. او بنا به دلایلی تصمیم گرفت از ایران مهاجرت کند و حتما خودش نمی خواسته که یکسری از اتفاق ها بیفتد.
منبع:

1400/05/03
23:18:51
5.0 / 5
1079
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد