دفاع شخصی
علی نژاد در مجمع ووشو:

تجربه جدیدی برای ووشو رقم خورد

تجربه جدیدی برای ووشو رقم خورد

به گزارش دفاع شخصی رئیس مجمع فدراسیون ووشو با تاكید بر اینكه این فدراسیون باید در راه گذشته حركت نماید اظهار داشت: ووشو بعد از چند دوره تجربه جدیدی را پشت سر خواهد گذاشت.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، مهدی علی نژاد که در مجمع انتخاب رئیس چهار سال آینده فدراسیون ووشو حضور داشت در مورد انتخاب صدیقی اظهار داشت: آقای صدیقی در تمام این سالها کنار ما بوده و ۱۱ سال مسئولیت روابط بین الملل را عهده دار بوده است. در یک سالی هم که در تای چی در خدمت شان بودیم منشا تحولات بود. شناخت خوبی از مجموعه ووشو دارد و با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هم رابطه خوبی دارد.
وی افود: امیدوارم با حمایت اعضای مجمع بتواند در راه سختی که قدم گذاشته موفق باشد. از آقای خسروی هم تشکر می کنم به خاطر زحماتی که برای ووشو در دوران سرپرستی کشید. تشکر هم می کنم از نامزدهای محترم که در مجمع حضور پیدا کردند.
رئیس پیشین فدراسیون ووشو که ۱۳ سال این مسئولیت را برعهده داشت اظهار داشت: فکر می کنم این داستان انتخابات را امروز باید آخر یافته تلقی نماییم. ما به رای های صد درصدی در ووشو عادت داریم چون که چهار دوره اینطور بود. پرونده انتخابات بسته شد و از امروز به آینده فکر می نماییم. در ووشو دیدگاه های مختلفی وجود دارد.
علی نژاد افزود: تجربه جدیدی برای ووشو خواهد بود پس از سالها. خواهش من این است که اقلیت به رای اکثریت احترام بگذارد و هم اکثریت حقوق اقلیت را رعایت کند. خوشبختانه آرا منفی است و کسی دنبال این نباشد که کی به کی رای داده است.
معاون وزیر ورزش تصریح کرد: از آقای صدیقی می خواهم در مسیری که فدراسیون در این سالها حرکت کرده ادامه بدهد و طوری رفتار کند که در چهار سال آینده بازهم مجمع به او رای بدهد. وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هم از این فدراسیون حمایت خواهد داشت. این رشته به واسطه مدال آوری در بازیهای آسیایی مورد حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک خواهد بود. لازمه این اتفاق همکاری و همراهی همه بزرگواران است.
علی نژاد در پرسش و پاسخ به خبرنگاران هم اظهار داشت: بعد از 13 سال حضورم در ووشو انتخابات برگزار گردید و آقای صدیقی بعنوان رئیس انتخاب گردید. به نظر می رسد که ایشان بگونه ای عمل کرد که توانست اعضای مجمع را متقاعد کرد. در صحبت هایش ادامه مسیر گذشته نمود بیشتری داشت و احساس می کنم با همراهی اهالی ووشو بتواند مسیر خوبی را بپیماید و ما آینده خوبی را برای این رشته داشته باشیم.
معاون وزیر ورزش در مورد انصراف های پرتعداد اظهار داشت: البته یکی از نامزدها به نفع آقای صدیقی کناره گیری کرد که برند ووشو ایران و اسطوره این رشته است. دوستان دیگری که انصراف دادند به نفع کسی کناره گیری نکردند. این حقوق آدم هاست و نمی توانیم از قبل پیشبینی نماییم چه کسی انصراف می دهد.


منبع:

1399/04/20
13:47:15
5.0 / 5
2200
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد