دفاع شخصی
دلم برای بچه هایم می سوزد؛

واكنش پولادگر به ناكامی تكواندو در المپیك

واكنش پولادگر به ناكامی تكواندو در المپیك

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون تکواندو اظهار داشت: شرمنده مردم کشورم هستم و از آنها عذرخواهی می کنم که تکواندو برای نخستین بار از میدان المپیک نتوانست نتیجه ای را کسب کرده و دل مردم را شاد کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر؛ سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو ضمن اشاره به عملکرد نمایندگان این رشته در المپیک توکیو اظهار داشت: المپیک آوردگاهی است که بهترین های دنیا در آن حضور داشته و هیچ چیز قابل پیشبینی نیست. در این دوره از رقابت ها دیدیم که قهرمانان بزرگ در مقابل جوانان پرانگیزه تن به شکست دادند. تکواندوکاران ما هم به علل مختلف نتوانستند شایستگی های خویش را به نمایش بگذارند.
وی که با روابط عمومی فدراسیون گفتگو می کرد، ضمن اشاره به حمایت های صورت گرفته از تیم ملی تکواندو اضافه کرد: در یک سال و نیم گذشته با وجود شیوع کرونا و مشکلات عدیده مالی، فدراسیون با حمایت های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تمام ملزومات برگزاری اردوهای آماده سازی را فراهم و کوشش کرد این اردوها با کمترین مشکلی برگزار گردد.
سید محمد پولادگر اظهار داشت: دلم برای بچه هایم می سوزد، برای رسیدن و حضور در المپیک از جان مایه گذاشتند و سختی های بسیاری را تحمل کردند. آرمین هادی پور زمانی که گرفتار پارگی رباط زانو شد تمام پزشکان متخصص هم نظر بودند که باید جراحی بشود. بیشتر از یک سال تمرین کرد و درد زیادی کشید، چون سهمیه به نام آرمین بود و امکان جایگزینی شخص دیگری را نداشتیم. میرهاشم حسینی هم به علت این که برای حضور در مسابقات جهانی منچستر، انگلیس با یک ترفند کثیف غیرورزشی ویزای وی را صادر نکرد، مهم ترین میدان برای کسب امتیاز و ارتقا رنکینگ المپیک را از دست داد و بالاجبار مسیر سخت تر و رقابت های فشرده تری را به منظور جبران امتیازات از دست رفته طی کرد.
رئیس فدراسیون تکواندو تصریح کرد: ناهید کیانی هم به خاطر تصمیم کاملاً سیاسی و بی سابقه کمیته بین المللی المپیک در دادن سهمیه وایلد کارت به یک پناهنده ایرانی و تحمیل جدول ۱۷ نفره در سخت ترین شرایط و موقعیت زندگیش قرار گرفت و متأسفانه علیرغم شایستگی، این قهرمانان نتوانست نتیجه ای که برای آن زحمت زیادی کشیده بودند را کسب کنند. کادرفنی هم که زحمات شبانه روزی زیادی کشیده بودند تا این بچه ها در شرایط آمادگی مطلوبی قراربگیرند نتوانستند در این میدان ثمره تلاش خویش را بگیرند.
پولادگر در انتها با اشاره به اینکه شادی مردم مهم ترین انگیزه مسؤلان و ورزشکاران برای حضور در مسابقات است، اظهار داشت: شرمنده مردم کشورم هستم و از آنها عذرخواهی می کنم که تکواندو برای نخستین بار از میدان المپیک نتوانست نتیجه ای را کسب کرده و دل مردم را شاد کند.


منبع:

1400/05/07
11:30:39
5.0 / 5
939
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد