دفاع شخصی
پیتر باژا:

موفقیت سوریان در انتخابات به رایزنی او بستگی دارد

موفقیت سوریان در انتخابات به رایزنی او بستگی دارد

عضو هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی اظهار داشت: موفقیت حمید سوریان برای حضور در انتخابات هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی به میزان رایزنی های وی با سایر کشورها بستگی دارد.


پیتر باژا در گفتگو با ایسنا، درباره میزبانی مجارستان از رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جهان، اظهار نمود: ۴۲ کشور در این مسابقات حضور داشتند اما تعدادی از کشورها به سبب نگرانی از شیوع ویروس کرونا در این رقابت ها شرکت نکردند. کشورهای اروپایی حضور خوبی داشتند اما در آسیا کشورهایی مثل چین و ژاپن غایب این رقابت ها بودند.

نایب رئیس فدراسیون کشتی مجارستان، اظهار داشت: در مجموع رقابت های خوبی را شاهد بودیم و مشکلی بابت برگزاری مسابقات نبود اما حضور بیشتر تیم ها به کیفیت هر چه بیشتر مسابقات منجر می شد. البته این مسابقات از سطح کیفی خوبی برخوردار بود. معتقدم باید مسابقات زیادی برای رده نوجوانان اجرا شود چونکه آنها امید آینده کشتی جهان هستند.

وی درباره حضور ایران در این مسابقات، اشاره کرد: ایران در کشتی آزاد عملکرد خوبی داشت و به ۳ مدال طلا رسید. در کشتی فرنگی هم دو فینالیست داشتند اما نتوانستند به مدال طلا برسند. در مجموع حضور کشورهای صاحب نام مانند ایران به افزایش کیفیت مسابقات کمک می نماید.

باژا درباره همکاری فدراسیون های کشتی ایران و مجارستان، اظهار داشت: مشتاق گسترش همکاری ها با ایران هستیم و دوست داریم اردوهای مشترکی را در تمامی رده ها از نوجوانان تا بزرگسالان با ایران داشته باشیم و هر چه بیشتر از تجربه ایران بعنوان یکی از تیم های خوب جهان استفاده نمائیم. اساسا دوست داریم پس از کرونا مانند گذشته همکاری خوبی با ایران داشته باشیم.

وی افزود: هم اکنون نیز یکی از چهره های کشتی مجارستان مبادرت به تاسیس آکادمی کشتی کرده است. علاقمند هستیم کشتی گیران نوجوان و جوان ایران برای برگزاری اردو به این آکادمی بیایند و متقابلا ما نیز خیلی دوست داریم برای برگزاری اردو به ایران بیاییم.

عضو هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی، دربازه نامزدی حمید سوریان دارنده ۷ طلای جهان و المپیک برای حضوردر انتخابات هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی، اظهار داشت: ما دوست داریم به او بعنوان یک چهره شاخص کشتی جهان و المپیک برای حضور در هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی کمک نماییم اما رایزنی و مذاکره با کشورهای مختلف برای جلب نظر آنها نقش مهمی در این زمینه خواهد داشت. برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به هدف خود برسد.

1400/05/09
00:02:30
5.0 / 5
699
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد