دفاع شخصی
المپیك ۲۰۲۰ توكیو

کشتی فرنگی المپیک

کشتی فرنگی المپیک

نمایندگان اوزان 77 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در اولین مبارزه خود در رقابت های المپیک توکیو مقابل حریفانی از کوبا و الجزایر به برتری رسیدند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در شروع رقابت های روز دوم کشتی فرنگی المپیک توکیو ۲۰۲۰، محمدعلی گرایی نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم ایران و دارنده ۲ مدال برنز جهان و طلای بازی های آسیایی، در دور نخست مقابل فلورس پنا دارنده ۲ طلای پان آمریکن از کوبا به روی تشک رفت و در آخر با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.
گرایی که در زدن فن سالتو بارانداز تبحر خاصی دارد، در وقت اول بعد از آنکه حریف کوبایی به سبب کم کاری در خاک نشست، مبادرت به اجرای فن سالتو بارانداز کرد و ۴ امتیاز گرفت.
گرایی در دور بعد به مصاف بوزو استارسویچ از کرواسی می رود که در دور نخست موفق شد آیک مناتساکیان دارنده مدال برنز ۲۰۱۹ جهان از بلغارستان را شکست بدهد. می رود. تاماش لورینچ قهرمان سال ۲۰۱۹ جهان از مجارستان در این سمت جدول قرار دارد و امکان رویارویی گرایی و لورینچ در نیمه نهایی هم وجود دارد. حریف مراکشی لورینچ در دور نخست حاضر به مبارزه نشد.
محمدهادی ساروی دارنده مدال برنز امیدهای جهان و طلای آسیا، دیگر نماینده ایران در روز دوم این رقابت ها است که در دور نخست مقابل آدم بودجملین از الجزایر با نتیجه قاطع ۹ بر صفر به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.
ساروی در دور بعد به مصاف کریل میلوف دارنده مدال نقره ۲۰۱۸ جهان از بلغارستان می رود. میلوف در مبارزه نخست مقابل جنگ ایلدم ۳۵ ساله و دارنده مدال برنز المپیک ریو از ترکیه در یک مبارزه دشوار با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد. آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در گروه ساروی حضور دارد و احتمال رویارویی آنها در نیمه نهایی وجود دارد.
در جریان رقابت های ۲ وزن روز نخست نیز، امین میرزازاده در سنگین وزن راهی دیدار رده بندی شد و علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفت.1400/05/11
12:25:03
5.0 / 5
766
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد