دفاع شخصی

واکنش اصغر رحیمی به سخنان سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو

واکنش اصغر رحیمی به سخنان سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو

به گزارش دفاع شخصی عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو در واکنش به گفتگوی روز گذشته سرمربی سابق تیم ملی عنوان داشت که ملکی به دنبال ماهیگیری از آب گل آلودست.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، حسن ملکی سرمربی سابق تیم ملی تکواندو روز گذشته در گفتگو با خبرگزاری مهر درباب دلیلهای ناکامی تیم ملی، با انتقاد به عملکرد کمیته فنی، عنوان داشت که وظیفه کمیته فنی چیست؟ چه عملکردی تا اینجای کار داشته است؟ فقط آقای نظری و رضایی استحقاق حضور در بین اعضای کمیته را دارند.
در این خصوص اصغر رحیمی عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو با خطاب قرار دادن ملکی به خبرنگار مهر اظهار داشت: جنابعالی که ایراد از کمیته فنی می گیرید اساساً فرق کمیته فنی و سازمان تیم ملی را میدانید؟ شما که انسان باسوادی هستید شرح وظایف هر کدام را میدانید، حافظه تاریخی بسیاری از ورزشکاران و مربیان با سابقه خوب کار می کند جنابعالی در شرایطی مربی تیم ملی بودید که اکثریت بازیکنان اصلاً شما را قبول نداشتند و پس از آن خود اعضا تیم ملی شما را نخواستند و فدراسیون به اجبار شما را برداشت. از آن زمان به بعد تبدل به منتقد شدید؟ زمانی رحیمی عضو موجه کمیته فنی می شود، زمانی افراد دیگر، شما که بزرگترین منتقد ذوالقدر و کریمی بودید حالا چطور خودتان را همسطح آنها و هادی ساعی می بینید؟
وی با اشاره به انتخاب سرمربیان تیم ملی اظهار داشت: کمیته فنی کار بزرگی کرد و برای نخستین بار آقای عسگری را برای یک دوره طولانی با اختیار تام انتخاب نمود. همین اتفاق درباب بانوان افتاد و در همان جلسه قرار شد، نفرات انتخاب شده برنامه های خودرا عرضه کنند که این اتفاق نیافتاد، با وجود مخالفت کمیته فنی برای اعزام های ماقبل المپیک بنا به خواسته آقای عسگری و حمایت کامل سازمان تیم های ملی اعزام ها انجام شد، جنابعالی در همان زمان بدون این که در جریان موضوع باشید کمپینی راه انداختید که باید از آقای عسکری حمایت نماییم می خواهند او را بردارند، که البته افراد بی سواد و غیر فنی چنین تصمیمی را در آستانه المپیک می گیرند.
رحیمی افزود: قصد کمیته فنی اتفاقاً کمک به تیم ملی بود که در نهایت عسگری و فرهادیان مسئولیت این مساله را پذیرفتند. هر سه ورزشکار المپیکی ما با شرایط بدی در آسیا باختند که شاید باخت در المپیک شروعش از همان آسیایی بود، حالا چطور می فرمایید کادر فنی هیچ تقصیری ندارد؟! شما که خودتان را بالاترین در دنیا میدانید کمی به حرف هایتان فکر کنید. جنابعالی در جایی می فرمایید فدراسیون نیاز به خون تازه دارد و بعد می فرمایید من باید باشم، واقعاً خودت را خون تازه می بینی؟ جنابعالی اگر مربی تیم ملی بودی هر دو ورزشکار ما دور اول حذف می شدند. اگر امروز جنابعالی مربی تیم شوید فدراسیون بهترین می شود! کمیته فنی ممتاز می شود، بنده خودم به عملکرد تیم ملی انتقاد دارم ولی صلاح نمی بینم موضوعاتم را در رسانه ها بیان کنم یادتان باشد کمیته فنی درباب مطالبی ورود می کند که در دستور جلسه می آوردند


منبع:

1400/05/11
20:11:00
5.0 / 5
1040
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد