دفاع شخصی
المپیك ۲۰۲۰ توكیو

شکست ساروی مقابل الکسانیان

شکست ساروی مقابل الکسانیان

به گزارش دفاع شخصی نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران با شکست مقابل دارنده مدال طلای المپیک ریو، از رسیدن به فینال بازماند تا همچنان کشتی فرنگی ایران در حسرت فینال باقی بماند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۲۰ توکیو، محمدهادی ساروی دارنده مدال برنز امیدهای جهان، در مرحله نیمه نهایی وزن ۹۷ کیلوگرم مقابل آرتور الکسانیان دارنده مدال طلای جهان و المپیک از ارمنستان به روی تشک رفت و در آخر با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و وی نیز از رسیدن به فینال بازماند.
ساروی قبل از این در دور نخست مقابل آدم بودجملین از الجزایر با نتیجه قاطع ۹ بر صفر به برتری رسید و در دومین مبارزه نیز برابر کریل میلوف دارنده مدال نقره ۲۰۱۸ جهان از بلغارستان با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.
محمدعلی گرایی دیگر نماینده ایران در روز دوم این رقابت ها بود که در دیدار نیمه نهایی مقابل تاماش لورینچ دارنده مدال طلای جهان از مجارستان در یک مبارزه سخت با نتیجه ۶ بر ۵ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. گرایی فردا برای کسب مدال برنز به مصاف شوهی یابیکو از ژاپن می رود.
پیش از این امین میرزازاده نماینده سنگین وزن ایران راهی دیدار رده بندی شده و تا دقایقی دیگر برای کسب مدال برنز المپیک به مصاف رضا کایالپ دارنده ۴ طلای جهان و یک نقره و یک برنز المپیک از ترکیه به میدان می رود. علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز در روز نخست این رقابت ها با شکست مقابل حریفی از ارمنستان حذف شد.
با این حساب ایران در ۴ وزن از ۵ وزن، هیچ فینالیستی ندارد و سه ملی پوش برای مدال برنز مبارزه خواهند کرد. فردا محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم آخرین نماینده ایران است ضمن این که کشتی فرنگی ایران در وزن ۸۷ کیلوگرم به سهمیه المپیک نرسیده بود.
منبع:

1400/05/12
12:51:01
5.0 / 5
807
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد