دفاع شخصی

برگزاری جلسه هم اندیشی تکواندو

برگزاری جلسه هم اندیشی تکواندو

جلسه هم اندیشی رئیس فدراسیون تکواندو با برخی قهرمانان و برخی کارشناسان در غیاب مدال آوران المپیکی برگزار گردید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این نشست با دعوت سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون و با حضور مجید نیری دبیر فدارسیون، مرتضی کریمی، محمد رضا زائرین، فریبرز عسکری، مجید افلاکی، بهزاد خداد، مسعود حجی زواره، بهزاد خداداد، امید غلامزاده، هادی افشار و بهنام اسبقی برگزار گردید.
در این جسله سرمربی تیم ملی گزارشی از روند آماده سازی تیم ملی و حضور در مسابقات توکیو عرضه نمود. کارشناسان و قهرمانان حاضر هم در مورد علل افت تکواندو ایران بویژه نتایج ضعیف تیم ملی در بازی های المپیک توکیو نظرات خویش را بیان نمودند. این که می بایست چنین جلساتی قبل از بازی های المپیک برگزار می شد تا نطرات کارشناسان در راه موفقیت تیم ملی مؤثر باشد.
عدم توجه به رده های سنی پایه هم یکی از علل افت تکواندو ایران بیان شد و طرح هایی هم از جانب حاضرین عرضه شد. مقرر است چنین جلساتی ادامه پیدا کند.
حسن ذوالقدر، هادی ساعی، یوسف کرمی، بیژن مغانلو و محمد باقری معتمد هم با وجود دعوت به این جلسه، غیبت داشتند.
ذوالقدر با تجربیات فراوان از سال ها حضور در رأس تیم ملی بعنوان سرمربی و رئیس سازمان تیم ملی و ۴ سال مسئولیت دبیری فدراسیون به جلسه کمیته فنی که روز گذشته برگزار شد، دعوت نشده و برای حضور در جلسه هم اندیشی علیرغم دعوت حضور نیافت. نکته مهم این که اگر نظرات ذوالقدر قابل بررسی و کارساز است که می بایست به کمیته فنی دعوت می شد و اگر هم نیست که دعوت به جلسه دوم هم توجیهی ندارد.


منبع:

1400/05/15
13:50:24
5.0 / 5
1033
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد