دفاع شخصی
درخشان در مجمع جودو:

همه برای حل مشكل جودو كمك كنند

همه برای حل مشكل جودو كمك كنند

به گزارش دفاع شخصی رئیس سابق فدراسیون جودو اظهار داشت: برای حل مشكل جودو كارهایی در حال انجام می باشد و من هم هر آنچه از دستم برآید دریغ نمی كنم.



به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، محمد درخشان در جریان مجمع سالیانه فدراسیون جودو ضمن بیان سخنان فوق اظهار داشت: دست به دست به هم دادیم تا مشکلاتی که در جودو ایران وجود دارد را مرتفع نماییم. من هم در حدی که در توان دارم در راه کمک خواهم کرد.
وی اضافه کرد: این مورد نه مسئولیت بنده است و نه به خودم اجازه دخالت می دهم. اینها مسائل داخلی و اجرایی فدراسیون است که طبیعی است فدراسیون پیگیر آنهاست، اما در حوزه هایی بویژه در بخش بین الملل تا آنجا که از دستم بربیاید با تمام وجو و خالصانه انجام خواهم داد.
مشاور عالی فدراسیون جودو افزود: جودو ایران از نظر تعداد و سابقه پتانسیل بالایی دارد و تا اینجا با همت و تلاش شما در شهرستانها تا اینجای کار آمده است. جودو فعلی ایران حاصل دسترنج افراد زیادی است که ما وظیفه داریم مراقبت نماییم.
درخشان اضافه کرد: باید در این راه مسائل شخصی را در اولویت قرار ندهیم و پیشرفت جودو ایران باید سرلوحه کار قرار داشته باشد. بویژه آنکه در بخش تعلیق باید همکاری و تشریک مساعی فدراسیون و سایر دستگاه های مسئول در ایران حل کنند. همانطور که گفتم تا آنجا که قدرت داشته باشیم ان شالله همکاری خواهیم داشت. من از کلمه کمک زیاد خوشم نمی آید، چون که این وظیفه ماست.
وی در انتها خطاب به اعضای مجمع اظهار داشت: خوشحال شدم که یکبار دیگر شما را نزدیک دیدم، وقتی یاد تلاش شما در استان ها می افتم که با کمترین امکانات زحمات زیادی متحمل می شوید، خودم را مدیون زحمات شما می دانم. از فدراسیون جودو هم برای دعوت و برگزاری مراسم تجلیل تشکر می کنم.


منبع:

1399/04/21
15:21:45
5.0 / 5
2076
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد