دفاع شخصی

صعود ۴ آزادکار ایران به نیمه نهایی قهرمانی جوانان جهان

صعود ۴ آزادکار ایران به نیمه نهایی قهرمانی جوانان جهان

دفاع شخصی: در جریان رقابت های 5 وزن دوم کشتی آزاد جوانان جهان، 4 آزادکار ایران راهی نیمه نهایی شدند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در جریان رقابت های ۵ وزن دوم کشتی آزاد جوانان جهان در روسیه، رحمان عموزاد خلیلی در وزن ۶۱ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن ۸۶ کیلوگرم، مهدی حاجیلوئیان در وزن ۹۲ کیلوگرم و علی اکبرپور در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و سبحان یاری در ۷۴ کیلوگرم نیز مقابل حریفی از قرقیزستان شکست خورد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم، رحمان عموزاد بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر بارتوز سولتیس از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد ابوالفضل نصیراف از آذربایجان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. عموزاد در این مرحله به مصاف فئودور بالتویف از روسیه می رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، سبحان یاری بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۶ بر ۹ مغلوب استامبول ژانیبک اولو از قرقیزستان شد و باید منتظر حضورش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را به دست آورد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر ۶ جاشوا مورودیون از آلمان را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۹ بر ۴ اسلام کاراتویف از روسیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. فیروزپور در این مرحله به مصاف داویتی کوگواشویلی از گرجستان می رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم، مهدی حاجیلوئیان بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با با نتیجه ۱۰ بر صفر و امتیاز عالی موحامد گیمری از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر سرگئی سارگیسیان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. وی در این مرحله به مصاف نیکولاس دی لانگی از آفریقای جنوبی می رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، علی اکبرپور در دور اول با نتیجه ۱۲ بر ۲ و امتیاز عالی ارسلانبک توردوبکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی آندری بستایف از روسیه را با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف ویات هندریکسون از آمریکا می رود.
منبع:

1400/05/26
21:09:35
5.0 / 5
1069
تگها: حریف , رقابت , شكست
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد