دفاع شخصی

کشتی آزاد امیدهای جهان

کشتی آزاد امیدهای جهان

دفاع شخصی: نماینده وزن هفتاد و چهار کیلوگرم ایران با شکست برابر حریفی از روسیه به مدال نقره رقابت های زیر بیست و سه سال قهرمانی جهان رسید.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در شب پایانی رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان، 2021 که در بلگراد پایتخت صربستان درحال برگزاری است، محمدصادق فیروزپور نماینده وزن 74 کیلوگرم ایران در دیدار نهایی برابر چرمن والیف دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از روسیه به روی تشک رفت و در آخر با نتیجه 7 بر 6 شکست خورد و از رسیدن به مدال طلا بازماند. فیروزپور تا ثانیه پایانی 7 بر 2 عقب بود اما اجرای فن 4 امتیازی وی در ثانیه پایانی نیز سودی به حالش نداشت و در نهایت با اختلاف یک امتیاز تن به شکست داد.
فیروز پور قبل از این در دور مقدماتی که روز گذشته(شنبه) برگزار شد، در دور نخست ۱۰ بر صفر سیمومن ووجتکوفسکی از لهستان را مغلوب کرد. وی سپس ۱۰ بر ۲ پراوین مالیک از هند را از پیش رو برداشت و در سومین مبارزه نیز۱۴ بر ۶ از سد سیمون مارچل از اتریش گذشت. فیروزپور در نیمه نهایی نیز هرایار علی خانیان دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال اروپا از ارمنستان را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد و به دیدار فینال راه پیدا کرد.
همچنین مدال طلای وزن 61 کیلوگرم به آرسن هاروتونیان از ارمنستان رسید که در فینال مقابل آرتور چبوداِف از روسیه 11 بر 7 به برتری رسید. ایران و روسیه رقابت نزدیکی برای کسب عنوان قهرمانی تیمی دارند.
در ادامه رقابت های 5 وزن دوم، سجاد غلامی نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران برای کسب مدال طلا به مصاف موخامد علی اف از اوکراین می رود. امیرحسین فیروزپور در 92 و سید مهدی هاشمی در وزن 125 کیلوگرم نیز برای کسب مدال برنز به مصاف رقبایشان میروند.
پیش از این و در آخر رقابت های 5 وزن نخست، امیرعلی آذرپیرا در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا رسید و احمد محمدنژاد جوان در وزن ۵۷ کیلوگرم، علی اکبر فضلی در وزن ۷۰ کیلوگرم و علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شدند.
منبع:

1400/08/17
21:54:19
5.0 / 5
634
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد