دفاع شخصی
پولادگر:

تعدادی از اعضای خانواده تکواندو خودزنی کردند

تعدادی از اعضای خانواده تکواندو خودزنی کردند

به گزارش دفاع شخصی محمد پولادگر اظهار داشت: در این چند سال کوتاهی نکردم و از همه حلالیت می طلبم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، سید محمد پولادگر بعد از ناکامی در انتخابات تکواندو اظهار داشت: خواستم بعد از ۲۱ سال از تک تک اعضای مجمع و خانواده بزرگ تکواندو تشکر کنم. فکر می کنم در این سال ها تنها رمز موفقیت ما همدلی میان اعضا بود و کمترین حاشیه را در طول این مدت دیدیم، به خاطر همین اساس که نهادهای بین المللی و بخصوص فدراسیون جهانی از فدراسیون تکواندوی ایران به نیکی یاد می کنند. گاهی اوقات اعضای خانواده تکواندو به خاطر منافع شخصی خودزنی می کنند.

وی اضافه کرد: اعضای خانواده تکواندو باید مراقبت کنند تا این همدلی از بین نرود. تکواندو مال من یا ساعی یا هیچ کس دیگر نیست و هیچ کس حق ندارد این توانمندی که از جیب مردم برای آن هزینه شده را کنار بگذارد و بگوید من دیگر نیستم.

رییس سابق فدراسیون تکواندو اضافه کرد: البته ساعی حق انتخاب دارد اما کسی حق ندارد بگوید من دیگر نیستم. دلم می خواهد بعنوان بازوهای فدراسیون با تمام وجود به فعالیت خود ادامه دهید. این جوانان بعنوان سرمایه های ملی ما نیازمند توجه هستند. اگر کوتاهی کردم من را ببخشند و اساسا سوء نیتی نداشتم.

پولادگر اشاره کرد: من به اندازه ای که درک کردم فعالیت داشتم و اگر کوتاهی داشتم از همه حلالیت می طلبم بخصوص از خانواده ام که در این چند سال خیلی اذیت شدند تشکر می کنم، مطمئنا آنها از این اتفاق خیلی خوشحال هستند. برای هادی ساعی آرزوی موفقیت دارم و بار دیگر از همه حلالیت می طلبم.

منبع:

1400/10/16
12:06:34
5.0 / 5
654
تگها: فدراسیون
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد