دفاع شخصی

اضافه شدن ۱۰ بوکسور به اردوی تیم ملی

اضافه شدن ۱۰ بوکسور به اردوی تیم ملی

با برگزاری مسابقات انتخابی، 10 بوکسور دیگر به اردوی تیم ملی اضافه شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان با حضور نفراتی که در مسابقات قهرمانی کشور نظر کادرفنی را جلب کردند، در ۱۳ وزن ۴۸، ۵۱، ۵۴، ۵۷، ۶۰، ۶۳.۵، ۶۷، ۷۱، ۷۵، ۸۰، ۸۶، ۹۲ و ۹۲+ کیلوگرم از روز شنبه ۲۸ خرداد شروع و شب گذشته (یک شنبه) ۲۹ خرداد به انتها رسید.

در اختتام این رقابت ها، آرشام حسنی (وزن ۴۸- کیلوگرم)، مهدی پرویزی (وزن ۵۱- کیلوگرم)، بهمن ابراهیمی (وزن ۶۰- کیلوگرم)، حسین جدی و رامین بابالو (وزن ۶۷- کیلوگرم)، مهدی سرباز (وزن ۷۱- کیلوگرم)، سالار رادمرد و امیرحسین سمیعی (وزن ۷۵- کیلوگرم)، سیدحسین میراحمدی (وزن ۸۰- کیلوگرم) و امیرحسین حسینی (وزن ۹۲+ کیلوگرم) به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند که از روز هفتم تیرماه در کنار ۱۳ بوکسور حاضر در اردو تمرینات خودرا شروع می کنند.

۴۱ نفر جواز حضور در مسابقات انتخابی را داشتند که ۳۶ نفر از آنها در این مسابقات شرکت کردند؛ پوریا امیری و محمدحسین حقی نیز با مجوز فدراسیون پزشکی ورزشی به سبب مصدومیت در این انتخابی حضور نداشتند.

همچنین با نظر کادرفنی نفرات زیر طی روزهای هفتم و هشتم تیرماه در اردوی تیم ملی در قالب رقابت انتخابی به مصاف یکدیگر می روند و بوکسورهای برتر به جمع ملی پوشان راه پیدا می کنند؛ رقابت اوزانی که در آن دو بوکسور حضور دارند روز هفتم تیرماه و مبارزات اوزانی که در آن بیش از دو بوکسور هستند، روز هفتم و هشتم تیرماه پیگیری می شود.

اسامی نفرات به شرح زیر است:

وزن ۵۴- کیلوگرم: محمدحسین حقی – هومن طوقانی

وزن ۵۷- کیلوگرم: پوریا عبدالمالکی – عرفان جمال زهی

وزن ۶۳.۵ کیلوگرم: باقر فرجی – مهدی امیری – امیرحسین دولتی – امیرحسین غفاری – سجاد عبادی پور

وزن ۸۰- کیلوگرم: فرهاد ابراهیمی – حریف متعاقبا مشخص خواهد شد

وزن ۸۶- کیلوگرم: حسین دانشور – کیوان صفری

وزن ۹۲- کیلوگرم: سیامک قربانی – مهدی نوروزی

هدایت ملی پوشان بوکس کشورمان برعهده علیرضا استکی به عنوان سرمربی است و همایون امیری، جاسم دلاوری، غلامرضا کریمی، دانیال تیماجی، شهرام فاتح، اصغر اشرفی و میلاد روحانی مربیگری این نفرات را برعهده دارند

منبع:

1401/03/31
19:13:10
5.0 / 5
441
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد