دفاع شخصی
حراست وزارت ورزش:

دبیر باید پاسخگوی بی احترامی در مجمع کشتی باشد

دبیر باید پاسخگوی بی احترامی در مجمع کشتی باشد

دفاع شخصی: مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حاشیه های مجمع عمومی فدراسیون کشتی اظهار داشت که این رفتارها و برخوردهای ناپسند از طرف هیچ فردی زیبنده نیست و محکوم است.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مجید شهیدی با انتقاد از برخوردهای صورت گرفته با معاون ورزش قهرمانی این وزارت خانه از جانب رئیس فدراسیون کشتی در مجمع عمومی فدراسیون کشتی در روز شنبه 4 تیر اظهار داشت: اخلاق بالاترین ارزش را در مدیریت سازمانی و برخوردهای فردی دارد. متاسفانه رفتارها و برخوردهایی که در مجمع فدراسیون کشتی صورت گرفت کمتر بویی از اخلاق و رفتارهای اخلاق مدارانه داشت و بطور قطع محکوم است.
وی اضافه کرد: این که رئیس جوان یک فدراسیون ورزشی بدون در نظر گرفتن شأن و جایگاه سازمانی و سن افراد با لفاظی سبب شود که ارزش های اخلاقی زیر سوال برود، بطور قطع شایسته مدیریت ورزشی در جمهوری اسلامی ایران نیست. متاسفانه آنچه رخ داده، بمعنی واقعی کلمه تراژدی و زیاده خواهی است که بدون تکیه بر رفتار و منش پهلوانی و تنها با هدف تحت فشار قراردادن برای رسیدن به هدف آن هم بوسیله هر ابزاری انجام شده است؛ موضوعی که تابحال در ورزش کشور سابقه نداشته و بطور قطع نکوهیده است.
شهیدی افزود: آقای دبیر باید بداند که توجه به اخلاق و ارزش های اخلاقی از مهم ترین عامل های مدیریتی در هر دولتی و خصوصا دولت مردمی سیزدهم است. این که رئیس فدراسیون کشتی که همواره جلودار فرهنگ انسانی و اسلامی و منش پهلوانی بوده است، این گونه و بدون توجه به سن و سال آقای پولادگر به عنوان معاون وزیر ورزش رفتار و گفتار کرده، از نگاه ما بطور قطع یک بی احترامی است و آقای دبیر باید حداقل در عامل های فردی واخلاقی پاسخگوی بی احترامی انجام شده باشد.
مدیرکل حراست وزارت ورزش با تکیه بر این که باید اخلاق بیشتر از هر چیزی در رفتار مدیران ورزشی ظهور و بروز داشته باشد، اظهار داشت: متاسفانه سطح رفتارهای انجام شده توجیه و دفاعی را برنمی تابد و امیدوارم که علیرضا دبیر بگونه ای در صدد جبران این اتفاق تلخ باشد تا حداقل به عنوان رئیس یک فدراسیون ورزشی پهلوان پرور نشان داده باشد که برای او هم اخلاق مهم تر از هر مبحث و چالش مدیریتی است.
منبع:

1401/04/06
12:17:54
5.0 / 5
486
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد