دفاع شخصی

پاسخ جودو ایران به نامه CAS

پاسخ جودو ایران به نامه CAS

به گزارش دفاع شخصی هیات اعزامی ورزش ایران برای حضور در دادگاه بین المللی حكمیت ورزش در انتظار صدور روادید از جانب سفارت سوئیس در تهران است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جودو ایران در تاریخ ۲۶ شهریورماه برگزار می شود و هیأت اعزامی ایران می بایست حداقل ۲۵ شهریورماه راهی این کشور شود.
در شرایطی که ویروس کرونا همچنان مشکل اصلی و بزرگ کشورهاست و برنامه های اداری صدور روادید از جانب سفارت سوئیس در تهران تا کنون آغاز نشده است. در این مورد شنیده می شود فدراسیون جودو برای تسریع در کار از وزارت امورخارجه هم درخواست همکاری کرده است.
از سوی دیگر شنیده می شود که دادگاه بین المللی حکمیت ورزش پیشنهاد برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده جودو ایران به صورت غیرحضوری را به ایران داده است.
آرش میراسماعیلی در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: پیشنهاد برگزاری غیرحضوری جلسه به فدراسیون رسیده است و بعد از هماهنگی با وزارت ورزش پاسخ نامه در خصوص مخالفت با چنین شیوه برگزاری را اعلام نموده ایم.
وی در مورد مشکل روادید هم اظهار داشت: سفارت سوئیس در تهران هنوز برنامه صدور روادید را آغاز نکرده است. ویروس کرونا همچنان شایع است و همین مبحث کار را با مشکل مواجه کرده است. البته که تا ۲۶ شهریورماه که زمان رسیدگی به پرونده است، زمان داریم و امیدوار هستیم تا آن زمان بتوانیم روادید سفر به سوئیس را دریافت نماییم.
رئیس فدراسیون جودو در انتها اظهار داشت: ما می خواهیم دادگاه عادلانه برگزار گردد و بر همین مبنا است که باید ما به همراه وکلای خود در دادگاه حاضر بوده و از منافع ورزش و جودو ایران دفاع نماییم. البته که پیشبینی های لازم انجام شده و بعد از هماهنگی با وزارت ورزش مراحل بعدی کار را پیش خواهیم برد.

1399/05/04
14:00:43
5.0 / 5
1924
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد