دفاع شخصی
برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان؛

تیم ملی نوجوانان عازم صوفیه شد

تیم ملی نوجوانان عازم صوفیه شد

دفاع شخصی: تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان جهت حضور در رقابت های قهرمانی جهان تهران را به مقصد صوفیه ترک کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سیزدهمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان با حضور ۸۰۹ تکواندوکار از بیش از یکصد کشور جهان طی روزهای ۱۱ تا ۱۶ مردا دماه به میزبانی بلغارستان در سالن «آرمتس» شهر صوفیه انجام خواهد شد.
تیم ملی نوجوانان کشورمان بمنظور حضور در این رقابت ها بامداد امروز شنبه هشتم مرداد بوسیله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تهران را به مقصد استانبول ترک کرد و از آنجا راهی صوفیه خواهد شد.
ابوالفضل زندی، امیرعباس رهنما، رضا کلهر و ابوالفضل عباسی در گروه پسران، سوگند شیری، پرنیا سلمانی، مبینا نعمت زاده، فرشته فتحی، پونه جعفر صالحی، ساغر مرادی، الهام حقیقی و نیوشا شادلو در گروه دختران در این رویداد حاضر هستند.
هدایت تیم ملی نوجوانان در گروه دختران برعهده فاطمه صفرپور است و نیلوفر صفریان و اختر کیانی به عنوان مربی وی را همراهی می کنند؛ در بخش پسران محمدرضا زوار سرمربی است و بهزاد خداداد و مسعود کاظم پور همکاران وی هستند.
طبق برنامه دوشنبه دهم مرداد ماه، جلسه سرپرستان تیم ها و مراسم قرعه کشی مسابقات ساعت ۱۴ تا ۱۷ در هتل «میلینیوم» برگزار و مسابقات رسماً از روز سه شنبه ۱۱ مرداد ماه در اوزان ۴۴- و ۴۲- کیلوگرم در گروه دختران و ۴۵- کیلوگرم در گروه پسران شروع خواهد شد.
چهارشنبه ۱۲ مردادماه مبارزات اوزان ۴۶- و ۴۹- کیلوگرم در گروه دختران و ۴۸- و ۵۱ کیلوگرم در گروه پسران برگزار شده و پنجشنبه سیزدهم مرداد ماه رقابت های اوزان ۵۲- در گروه دختران و ۵۵- و ۵۹- کیلوگرم در گروه پسران انجام می شود.
جمعه ۱۴ مرداد ماه، تکواندوکاران اوزان ۵۵- کیلوگرم در گروه دختران و ۶۳- و ۶۸- کیلوگرم در گروه پسران باید با حریفان رقابت کنند. شنبه ۱۵ مرداد ماه مسابقات اوزان ۵۹- و ۶۳- در گروه دختران و ۷۳- و ۷۸- در گروه پسران انجام خواهد شد. روز یکشنبه هفتم اوت و در روز پایانی این رویداد، رقابت های اوزان ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم دختران و ۷۸+ در گروه پسران پیگیری خواهد شد.


منبع:

1401/05/09
20:02:14
5.0 / 5
241
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد