دفاع شخصی
عضو تیم ملی ووشو:

روزهای خوبی در انتظار ووشوست

روزهای خوبی در انتظار ووشوست

به گزارش دفاع شخصی محسن محمد سیفی اظهار داشت: با اتفاقاتی كه در ووشو ایران افتاده پیش بینی روزهای خوبی را برای این رشته مدال آور دارم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، محمدسیفی قهرمان ضمن بیان مطلب فوق افزود: با وجود شیوع ویروس کرونا که چند ماه است درگیر آن هستیم، هفته ای ۱۰ جلسه تمرین می کنم. هر روز نیز به کوه می روم و ۱۰ تا ۱۲ کیلومتر می دوم. بعدازظهرها هم با مساعدت علی خلیلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان و موحدنیا، رئیس ساعی هیئت ووشوی این استان، تمریناتم را در پایگاه قهرمانی و آکادمی ووشوی این شهر پیگیری می کنم. البته انجام این تمرینات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و به تنهایی با یک کیسه است.
وی افزود: متأسفانه مجبورم که به تنهایی تمرین کنم و باتوجه به شرایطی که وجود دارد، نمی توانم حریف تمرینی در کنارم داشته باشم. با تمام این تفاسیر، شرایط جسمانی خوبی دارم و فکر می کنم اگر کرونا از بین برود، یک ماهه به اوج برمی گردم. باید از امیرصدیقی رئیس جدید فدراسیون نیز تشکر کنم که در بدو ورودش به فدراسیون حمایت خوبی از ورزشکاران داشت و این مسئله نوید روزهای خوبی را برای ووشو می دهد.
قهرمان ووشوی جهان که با روابط عمومی فدراسیون گفتگو می کرد با اشاره به برگزاری کلاس آنلاین فدراسیون ووشو اظهار داشت: در این کلاس که نکات مفیدی بین مربیان و ورزشکاران رد و بدل شد و این نشان میدهد که فدراسیون در این دوران حواسش به ورزشکاران است.
محمدسیفی عنوان کرد: آرزو می کنم که ویروس کرونا هرچه سریعتر از بین برود، چون شرایط ورزشکاران سخت و همین مسئله تا حد زیادی منجر به افت آنها شده است. آماده کردن بدن و شرایط فیزیکی نیاز به ۶ ماه زمان دارد، اما خراب شدنش فقط ۲ هفته زمان می برد. به هر حال با وجود کرونا شرایط بدی داریم و فقط امیدوارم این وضعیت زود به اتمام برسد و بتوانیم به تمرینات گروهی برگردیم.

1399/05/08
21:41:41
5.0 / 5
1647
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد