دفاع شخصی
دارنده مدال برنز مسابقات آسیایی عنوان كرد

تفاوت بسیار مبلغ قرارداد كشتی گیران با سایر رشته ها

تفاوت بسیار مبلغ قرارداد كشتی گیران با سایر رشته ها

به گزارش دفاع شخصی خوزستان دارنده مدال برنز رقابت های كشتی 2018 آسیا، اظهار داشت: مبلغ قرارداد كشتی گیران در لیگ برتر كشور با سایر رشته ها بسیار فاصله دارد و جوابگوی نیاز كشتی گیران نیست.


مهرداد مردانی درباب پیوستن به تیم کشتی فولاد اکسین خوزستان برای حضور در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور، در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: لیگ برتر تنها منبع درآمد کشتی گیران است و خدا را شکر این لیگ هر ساله با حضور تیم های خوبی برگزار شده است، هر چند که باتوجه به شیوع ویروس کرونا نمی دانم امسال مسابقات برگزار می شود یا خیر.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، وی در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادهای منعقد شده، جوابگوی نیاز کشتی گیران است؟ اظهار داشت: خیر. بیشتر کشتی گیران خوزستانی در سطح ملی کار می کنند و باتوجه به این که کشتی گیر تمام فکر و دغدغه اش، ورزش است، پول این لیگ هیچ آینده ای برای او ندارد و مبلغ قرارداد ما با قرارداد ورزش های دیگر بسیار فاصله دارد.
این کشتی گیر خوزستانی با بیان این که در وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی می گیرم اما در لیگ برتر برای تیم فولاد اکسین خوزستان مقرر است در وزن ۶۳ کیلوگرم به روی تشک بروم، عنوان کرد: طی این چند سال همه زندگی ما ورزشکاران روی ورزش بوده است و طی این چند ماه نیز به خاطر کرونا واقعا اذیت شدیم. از مردم درخواست دارم، برای این که بتوانیم کرونا را شکست دهیم، نکات بهداشتی را رعایت نمایند و ماسک بزنند.
وی درباره تعویق المپیک و شانس حضور در این مسابقات نیز اظهار داشت: خدا را شکر المپیک به تعویق افتاد و همین موجب می شود که کشتی گیرانی که مصدوم بودند یا آماده نبودند، بتوانند خودشان را به شرایط بهتری برسانند. باتوجه به این که المپیک به تعویق افتاده است، همه چیز از اول آغاز می شود و کشتی گیری که بخواهد به المپیک برسد باید کار خودرا از قهرمانی کشور آغاز و شانس خودرا امتحان کند. من هم بامداد و عصر تلاش و تمرین می کنم تا دوبنده تیم ملی برای حضور در المپیک را به دست بیاورم. خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام و هر چند مدتی به خاطر کرونا از تشک کشتی دور بوده ام اما در تلاش بودم تمرینات را رها نکنم.
مردانی با بیان این که چرخه انتخابی تیم ملی برای انتخاب کشتی گیران بسیار عالی است، اضافه کرد: چرخه به صورتی است که هیچ کشتی گیری با یک برد ملی پوش المپیک نمی گردد و با یک باخت نیز این شانس را از دست نمی دهد و در نهایت نیز این سرمربی تیم ملی است که تشخیص می دهد چه کسی در المپیک باید به روی تشک برود.
او همینطور درباره تغییرات در راس هیات کشتی خوزستان، عنوان کرد: امیدوارم این تغییرات کمک دهنده باشد و خوزستان کشتی رو به رشدی داشته باشد. آقای صاحب از کارکشته های این رشته است.
منبع:

1399/05/14
14:17:36
5.0 / 5
1451
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد