دفاع شخصی
سفارت سوئیس همكاری نمی كند؛

نگرانی فدراسیون جودو برای صدور بموقع روادید و حضور در CAS

نگرانی فدراسیون جودو برای صدور بموقع روادید و حضور در CAS

به گزارش دفاع شخصی باوجود اهمیت دادگاه حكمیت ورزش برای جودو و بخصوص ورزش ایران، متاسفانه سفارت سوئیس تابحال همكاری لازم را برای صدور روادید هیئت اعزامی نداشته است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، جلسه دادگاه بین المللی حکمیت ورزش (CAS) که مقرر است ۲۶ شهریور ماه برای رسیدگی به پرونده شکایت فدراسیون جودو ایران ضد تعلیق در سوئیس برگزار گردد، نه تنها برای رشته المپیکی جودو بلکه برای ورزش ایران بسیار حائز اهمیت می باشد.
فدراسیون جودو با هماهنگی مسؤلان ورزش کشور که ماه هاست برای نوشتن لوایح و دفاع از حقانیت جودو ایران به صورت شبانه روزی تلاش می کنند به همراه هزاران جودوکار در سرتاسر کشور که نتیجه دادگاه CAS برایشان اهمیت ویژه ای دارد، حالا چشم انتظار صدور روادید هیئت اعزامی ایران هستند تا این گروه بموقع در دادگاه حاضر شوند.
روابط عمومی فدراسیون جودو در این مورد نوشت: با وجود هماهنگی های صورت گرفته وزارت ورزش و جوانان با وزارت امور خارجه و همکاری این وزارتخانه و ارسال یادداشت به سفارت سوئیس در ایران، متأسفانه این سفارتخانه تابحال هیچ گونه همکای با فدراسیون جودو نداشته است.
این عدم همکاری نگرانی های زیادی را درمورد اعزام بموقع هیئت اعزامی به دادگاه حکمیت ورزش بوجود آورده است. اقدامی که در صورت سهل انگاری، امکان دارد عواقب بسیار زیادی برای جودو کشور به دنبال داشته باشد.
فدراسیون جودو امیدوار است باتوجه به فرصت کوتاه باقی مانده، سفارت سوئیس در ایران برای صدور بموقع روادید اقدام نماید تا هیچ مشکلی برای حضور نمایندگان ایران در دادگاه CAS به وجود نیاید.


منبع:

1399/05/15
22:14:15
5.0 / 5
1803
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد