دفاع شخصی

نامگذاری یكی از میادین دزفول به نام غلامرضا قصاب

نامگذاری یكی از میادین دزفول به نام غلامرضا قصاب

به گزارش دفاع شخصی خوزستان یكی از میادین یا معابر شهری دزفول به نام ˮغلامرضا قصابˮ، پیشكسوت كشتی و نخستین خوزستانی شركت كننده در المپیك نام گذاری خواهد شد.


غلامرضا قصاب نخستین کشتی گیر خوزستانی است که در سال ۱۹۷۶ در المپیک به روی تشک رفت و به مدت هشت سال هم کاپیتانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران را برعهده داشت. او پس از خداحافظی از کشتی، در عرصه مربیگری به کشتی ایران و خوزستان خدمات ارزشمند ای داشت.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، این پیشکسوت خوزستانی سال ها در سالنی که مالک آن، آموزش و پرورش بود، مستاجر و در حال آموزش علاقه مندان به این رشته بود تا این که چند روز پیش طی یک تماس تلفنی متوجه می شود که حکم تخلیه این سالن صادر گردیده است و باید برای همیشه آن سالن را ترک کند.
قصاب تا به سالن می رسد، می بیند که نیمی از وسایلش جمع شده است و خود هم با بوسه بر چهار طرف تشک کشتی، آنرا جمع می کند و پشت یک وانت می گذارد و تمام خاطراتش را به خانه می برد.
این رفتار با پیشکسوت کشتی خوزستان که سال ها خدمات ارزشمند ای به نوجوانان و جوانان استان بخصوص شهرستان دزفول داشته است، با واکنش هایی از جانب قهرمانان ملی و علاقه مندان به این رشته همراه بود و این رفتار را در شان یک پیشکسوت ندانستند.
همین مبحث هم سبب شد که شب گذشته (جمعه)، سرپرست فرمانداری دزفول و رئیس و اعضای شورای شهر دزفول به دیدار غلامرضا قصاب بروند و از او دلجویی کنند.
در همین دیدار هم رئیس شورای شهر دزفول با بیان این که این اتفاق سبب دلخوری قهرمانان این رشته و مردم دزفول شد، عنوان کرد: "به زودی یکی از میادین یا معابر شهری دزفول به نام غلامرضا قصاب نامگذاری خواهد شد."
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، سرپرست فرمانداری دزفول هم بیان نمود: "به زودی مشکل ادامه فعالیت این پیشکسوت در رشته مورد علاقه اش حل خواهد شد."
در جریان این دیدار، غلامرضا قصاب یکی از مدال های خویش را به فرماندار دزفول اهدا کرد.1399/05/27
10:31:36
5.0 / 5
1341
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد