دفاع شخصی
حقوق المپیكی ها پرداخت شد؛

طباطبایی: كار كاراته برای كسب سهمیه المپیك هنوز تمام نشده است

طباطبایی: كار كاراته برای كسب سهمیه المپیك هنوز تمام نشده است

دفاع شخصی: بعد از اعلام كمیته ملی المپیك در خصوص واریز بخش دوم حقوق ورزشكاران المپیكی، فدراسیون كاراته نیز حقوق المپیكی ها را پرداخت كرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، کمیته ملی المپیک روز دوشنبه خبر از پرداخت حقوق ورزشکاران المپیکی آگاهی داد که نام چهار کاراته کای ملی پوش که موفق به کسب سهمیه شده اند نیز در این فهرست بود.
در همین رابطه فدراسیون کاراته علاوه بر بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، حمیده عباسعلی و سارا بهمن یار، همانند مرحله اول برای ذبیح الله پورشیب نیز مبلغ ۳۰ میلیون تومان حقوق طبق برنامه کمیته ملی المپیک را پرداحت خواهدنمود.
سید حسن طباطبایی در گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر در این خصوص اظهار داشت: تا زمانی که پورشیب و گنج زاده در کورس کسب سهمیه هستند و تعیین تکلیف نشده که کدام یک المپیکی هستند، هر دو را به مثل یک ورزشکار المپیکی کمک و حمایت خواهیم کرد.
وی افزود: تابحال ما فقط برای عسگری، عباسعلی، هروی و خوشقدم حقوق دریافت کرده ایم، ولی فدراسیون برای بهمن یار، پورشیب و گنج زاده نیز حقوق ها را واریز خواهدنمود.
رئیس فدراسیون کاراته در انتهای سخنان خود اظهار داشت: هنوز کار ما برای کسب سهمیه به پایان نرسیده و با صدور مجوز فعالیت از طرف ستاد کرونا و عادی شدن شرایط اردوهای آماده سازی را جهت شرکت در رقابتهای انتخابی المپیک آغاز خواهیم کرد.


منبع:

1399/06/01
14:16:11
5.0 / 5
1621
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد