دفاع شخصی
عسگری :

صدور مجوز تمرینات خبر خوبی برای تكواندوكاران بود

صدور مجوز تمرینات خبر خوبی برای تكواندوكاران بود

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی تكواندو اظهار داشت: از اینكه ستاد مبارزه با كرونا اجازه آغاز تمرینات را داده بسیار خوشحال هستیم.فریبرز عسگری با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: خدا را شکر که ستاد کرونا شرایط را به خوبی درک کرد و مجوز آغاز تمرینات را صادر کرد و این می تواند یک خبر خوب برای ما باشد تا بتوانیم پس از چندماه رصد تمرینات ملی پوشان در فضای مجازی، اردوها را آغاز نماییم.
وی اضافه کرد: استنباط من این است که تکواندوکاران به لحاظ روحی، روانی در شرایط خوبی قرار نداشتند، آنها در از راه فضای مجازی شاهد تمرینات تکواندوکاران اغلب کشورها بویژه رقبای ما هستند و این مورد مقداری روی روحیات آنها تاثیر منفی داشت.
سرمربی تیم ملی افزود: خبر صدور مجوز برای آغاز تمرینات، می تواند تکواندوکاران را دلگرم کند، به اردو آمده، تمرین کنند و برای کسب موفقیت در بازی های المپیک پیش رو تلاش مضاعف داشته باشند. بدین منظور با فدراسیون تماس گرفته و با فراهم آوردن شرایط اردوها را در نخستین فرصت آغاز خواهیم کرد.
عسکری در انتها ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم دنیا و دوری از ویروس کرونا، اظهار داشت: امیدوارم شرایط دنیا هم به سمتی برود که مسابقات هم روال عادی را پیدا کند تا تکواندوکاران با وجود آنکه سهمیه ها قطعی شده بتوانند شرایط خویش را در رنکنیگ ارتقا ببخشید تا در سیدبندی بتوانند جایگاه بهتری داشته باشند.


منبع:

1399/06/05
17:30:06
5.0 / 5
1415
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد