دفاع شخصی

ملی پوشان تكواندو به اردو نمی روند

ملی پوشان تكواندو به اردو نمی روند

دفاع شخصی: در صورتیكه سرمربی تیم ملی تكواندو از آغاز اردوی آماده سازی ملی پوشان آگاهی داده بود، وزارت ورزش مجوز لازم را برای تكواندو صادر نكرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، برمبنای جلسه ای که ماه گذشته کادر فنی تیم های ملی با رئیس فدراسیون داشت و بعد از اظهارنظر فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی در خصوص تشکیل اردوی تیم ملی از ۱۷ خردادماه (امروز)، قرار بود ملی پوشان تمرینات آماده سازی خودرا آغاز کنند.
اما تلاش مسئولان فدراسیون برای ستاندن مجوزهای لازم از ستاد کرونا به نتیجه نرسید تا ملی پوشان همچنان در شهرهای خود تمرینات آماده سازی را پیگیری نمایند.
فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی در این رابطه به خبرنگار مهر اظهار داشت: من اعتقاد دارم در شرایط فعلی حضور در اردوی تیم ملی خیلی بیشتر از حضور در شهرهای محل سکونت می تواند امنیت تکواندوکاران را تامین کند. چونکه با اوج گیری سفرها و بروز موج دوم شیوع کرونا، ملی پوشان بیشتر در معرض خطر هستند.
وی اضافه کرد: نکته مهم دیگر اینکه برگزار نشدن اردو و ادامه تمرینات انفرادی، موجب بروز مشکلات عصبی برای تکواندوکاران شده است. از مسئولان وزارت ورزش درخواست دارم اجازه دهند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بتوانیم اردوها را آغاز نماییم. ادامه این روند موجب لطمه بیشتر ملی پوشان می شود که جمع کردن آن، کار سختی خواهد بود.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، نکته مهم دیگری که در همین شرایط کرونا و صادر نشدن مجوز فعالیت تکواندوکاران در بخش مبارزه پرسش برانگیز است، آموزش مبارزه توسط المپیکی هاست.
این روزها المپیکی ها در صفحات مجازی برای جذب شاگرد تبلیغ می کنند. شاید بتوان تا حدود زیادی حق را به آنها داد، ولی ادامه این روند بدون شک مشکلات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت و مسئولان فدراسیون باید در این رابطه ورود کرده و مانع از بروز اتفاقات آتی شوند.


منبع:

1399/03/18
14:02:05
5.0 / 5
2136
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد