دفاع شخصی

برگزاری جلسه آنلاین روسای فدراسیون های كوراش با فدراسیون جهانی

برگزاری جلسه آنلاین روسای فدراسیون های كوراش با فدراسیون جهانی

جلسه آنلاین روسای فدراسیون كوراش كشورهای مختلف با رئیس فدراسیون جهانی با تشریح برنامه های سال آینده و رونمایی از یك پروژه جدید همراه شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، جلسه آنلاین روسای فدراسیون کوراش کشورهای مختلف با حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی همزمان با روز جهانی کوراش امروز یکشنبه ۱۶ آبان ماه(ششم سپتامبر) با خیر مقدم «حیدر فرمان» و با حضور روسای کمیته ملی المپیک ازبکستان و اندونزی به همراه ۶۲ رئیس فدراسیون کشورهای عضو همچون امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو و کوراش کشورمان و کوروش خسرویار رئیس کمیسیون آمار و اطلاعات فدراسیون برگزار گردید.
پس از سخنان حیدر فرمان، محمدرضا نصیری نژاد رئیس ایرانی کمیته فنی فدراسیون جهانی با عنایت به لغو برنامه های سال ۲۰۲۰ به علت شیوع کرونا، برنامه های سال آینده میلادی را شرح داد. وی عنوان داشت که برگزاری مسابقات جوانان، نوجوانان و بزرگسالان جهان به میزبانی هند در جزیره گوا به همراه اجلاس و انتخابات قاره ای و جهانی در دستور کار قرار دارد.
نصیری نژاد در سخنان خود با رونمایی از کمیته «e-kurash» تصریح کرد که از این پس کلیه برنامه های آموزشی در دو بخش مربیگری و داوری توسط این کمیته به صورت مجازی اجرا می گردد.
همچنین حیدر فرمان با ابراز امیدواری به توزیع واکسن کرونا از برگزاری بازیهای داخل سالن طی تاریخ های ۲۴ آوریل تا سوم می با حضور رشته کوراش اطلاع داد.
در نوبت عصر، وبینار مخصوص داوران و عوامل برگزاری با حضور ۹۸ شرکت کننده از کشورهای مختلف همچون هفت نماینده از ایران برگزار گردید.
خانم ها پاکرو و اسلامی از ایران هم در این وبینار شرکت داشتند که برنامه های «ای کوراش» مسائل فنی داوری، سیستم جدید رنکینگ جهانی تشریح شد. مقرر است پس از عادی شدن شرایط کلیه رده بندی ها بر مبنای همین رنکینگ صورت گیرد.
بر اساس تاکید دبیرکل فدراسیون جهانی برنامه های فدراسیون جهانی تا عادی شدن شرایط اجرایی نمی گردد.


منبع:

1399/06/18
14:07:54
5.0 / 5
1365
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد