دفاع شخصی

چهار كاراته كا به اردوی تیم ملی دعوت شدند

چهار كاراته كا به اردوی تیم ملی دعوت شدند

دور جدید تمرینات تیم ملی كاراته اواسط مهرماه پس از نزدیك به هفت ماه تعطیلی با حضور چهار كاراته كا جهت شركت در رقابت های گزینشی المپیك شروع می شود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، پس از صدور مجوز اردوهای تیم ملی کاراته، فدراسیون کاراته در تلاش است تا شرایط تشکیل اردوی آماده سازی را فراهم آورد. آکادمی ملی المپیک از دوران شیوع ویروس کرونا برای انجام تعمیرات اساسی بهره برده و همچنان تعطیلست تا دست فدراسیون برای انتخاب محلی که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی همراه شود، بسته باشد.
در همین رابطه سیدشهرام هروی سرمربی تیم ملی به رادیو ورزش اظهار داشت: پس از تعطیلی هتل آکادمی، فقط مهمانسرای نصرت در مجموعه ورزشی انقلاب باقی می ماند که باید برای تشکیل اردوها مورد استفاده قرار گیرد، البته که در صورت فراهم نشدن شرایط با یکی از استانها که شرایط مناسبی داشته باشد، برای این مهم رایزنی خواهیم کرد.
وی افزود: باید تاکید کنم که اولویت اصلی حفظ سلامتی کاراته کاهاست، باید مکانی برای تمرین انتخاب گردد که از هر لحاظ شرایط لازم را داشته باشد و بتوانیم پروتکل های بهداشتی تعریف شده را رعایت نماییم. در صورت فراهم شدن مسائل فوق از اواسط مهرماه به اردو خواهیم رفت.
سرمربی تیم ملی رقابتهای کاراته وان مراکش را نخستین میدان پیش رو توصیف کرد و تصریح کرد: این رقابتها که خیلی برای ما مهم می باشد، فروردین ماه برگزار می گردد و اردوها نیز بدین منظور تشکیل خواهد شد. در طول این مدت هم علاوه بر ارتباطی که با اعضای تیم داشتم، خود بچه ها نیز تمرینات انفرادی خوبی را دنبال می کردند.
هروی در آخر از دعوت پورشیب، گنج زاده، مهدی زاده و بهمن عسگری به اردوی تیم ملی آگاهی داد و عنوان داشت که نفرات دیگری هم برای حضور در این تمرینات دعوت خواهند شد.

1399/06/19
23:27:40
5.0 / 5
1462
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد