دفاع شخصی
در گزارش دفاع شخصی عنوان شد؛

وزارت ورزش حق مرا پرداخت كند

وزارت ورزش حق مرا پرداخت كند

قهرمان سابق مسابقات جهانی هنرهای رزمی با تاكید بر اینكه تا گرفتن حق قانونی از وزارت ورزش همه تلاش خویش را می كند، اظهار داشت: خانه نشینی دستمزد كسی نیست كه افتخارآفرین بوده است.سید حسین نجفی زاده ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه کرد: بعنوان نخستین مدال آورجهانی در رشته رزمی کیک بوکسینگ واکو (wako) بارها و بارها از مسؤلان وزارت ورزش و جوانان درخواست کردم، پاداش این قهرمانی را به من پرداخت کنند. اما درخواست های من به نتیجه نرسید و در نهایت مجبور به شکایت شدم.
وی اضافه کرد: اگر ملی پوشی که در ایران به بن بست رسیده است از ایران برود، خائن و وطن فروش نامیده می شود اگر در ایران مانده و برای گرفتن حق مسلم خود از طریق قانون وارد شویم، می گویند چرا شکایت کردی، گویا آقایان در وزارت ورزش تحمیل مدیریت سلیقه ای در ورزش کشور را خوشایند می دانند، که تبعات بروز مافیا در ورزش کشور است.
این قهرمان سابق افزود: سال ۲۰۱۱ در مسابقات رسمی فدراسیون جهانی کیک بوکسینک واکو مدال برنز جهان، سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ هم نقره و برنز آسیا را کسب کردم. در طول ۸ سال قبل به دفعات و به شکل های مختلف تقاضای رسیدگی از جانب مسئولین برای دریافت حق و حقوق پایمال شده ام را داشتم که متأسفانه هیچ گوش شنوایی وجود نداشت. سال قبل از راه یکی از دوستان وکیل ایزدگشب با راهنمایی و مشاوره ایشان از وزارت ورزش در دیوان عدالت اداری شکایت کردم. خدا را شکر خرداد ماه سال جاری رأی قطعی محکومیت وزارت ورزش را گرفتم. پس از صدور حکم به بخش حقوقی وزارت ورزش رفتم و گفتند این مورد مربوط به معاونت ورزش قهرمانی است که متأسفانه پس از ۱۰ روز رجوع و پیگیری به بخش حقوقی گفتند که جوابت را از دیوان عدالت اداری بگیر و به ما ربطی ندارد. آیا این به مفهوم قانون گریزی و توهین به بالاترین مرجع قضائی کشور از جانب مدیران وزارت ورزشی نیست؟
نجفی زاده در انتها اظهار داشت: به وزارت ورزش رجوع کردم و با نامه ای کتبی درخواست رسیدگی دادم که متأسفانه بازهم جوابی نگرفتم. بنده مجبور شدم با عنایت به رفتار قانون گریز و مغرضانه مسئولین وزارت ورزش به دیوان عدالت اداری رجوع و درخواست اجرای حکم کنم و از راه نمایندگان مجلس این مورد را عنوان نمودم و پیگیر هستم.


منبع:

1399/06/20
11:40:58
5.0 / 5
1598
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد