دفاع شخصی

پروتكل برگزاری لیگ كشتی ابلاغ گردید

پروتكل برگزاری لیگ كشتی ابلاغ گردید

به گزارش دفاع شخصی نحوه برگزاری رقابت های لیگ برتر كشتی (آزاد و فرنگی) مطابق با دستورالعمل بهداشتی مقابله با كرونا، از جانب وزارت بهداشت به وزارت ورزش ابلاغ گردید.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در هفت بند دستورات لازم به منظور برگزاری رقابت های لیگ کشتی (آزاد و فرنگی) به صورت متمرکز طی ۲ هفته در استان تهران با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به وزارت ورزش ابلاغ گردید.
در این نامه که از جانب رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارجاع شده و در اختیار ایسنا قرار گرفته، آمده است که با عنایت به درخواست رئیس فدراسیون کشتی در خصوص بررسی وضعیت برگزاری مسابقات لیگ برتر کشتی (آزاد و فرنگی) جهت برگزاری این لیگ در صورت رعایت هفت بند ذیل مانعی وجود ندارد.
۱- پیش از حضور ورزشکاران در سالن، به منظور تمرین و مسابقه تست پی سی آر انجام و در صورت منفی بودن اجازه شرکت خواهند داشت.
۲- برگزاری تمرین و مسابقه بدون حضور تماشاچی مجاز است.
۳- در طول برگزاری و انجام تمرینات، قرنطینه کامل همه افراد درگیر شامل ورزشکار و غیر ورزشکار حداقل به مدت شش روز اعمال می شود.
۴- اعمال نظارت بر قرنطینه بر عهده فدراسیون کشتی و باشگاه ها است و نظارت عالی با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران صورت می گیرد.
۵- در صورت عرضه تمرینات و مسابقات بیشتر از شش روز و لزوم برگشت و رفتن به خانواده خود، در صورت اعزام برای تمرین و مسابقه تست پی سی آر با نتیجه منفی و قرنطینه الزامی است.
۶- همه موارد فوق شامل تمامی افراد همچون داوران، مربیان، سرپرستان و نیروهای خدماتی است که در اردوی تمرینات و زمان مسابقات در سالن های برگزاری مسابقه حضور خواهند داشت.
۷- برگزاری تمرینات و مسابقات به صورت متمرکز در استان تهران خواهد بود.
منبع:

1399/06/23
22:06:07
5.0 / 5
1235
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد