دفاع شخصی
غلامرضا محمدی:

نگاه سیاسی به كشتی نداشته باشیم

نگاه سیاسی به كشتی نداشته باشیم

لرستان سرمربی تیم ملی كشتی آزاد می گوید: نباید نگاه سیاسی به كشتی داشته باشیم.


غلام رضا محمدی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: شرایط کشتی لرستان نسبت به گذشته خوب نیست و همه باید کمک نماییم از این بحران بیرون برود.
وی تصریح کرد: با تمام وجود هر کاری از دستم بربیاید در خدمت کشتی استانم هستم به شرط اینکه بستر و شرایط فراهم باشد اما متاسفانه بعضی وقت ها می بینیم که مرغ همسایه غاز است و امیدواریم این دوره شاهد رشد و شکوفایی کشتی لرستان باشیم.
محمدی با اشاره به مشکلات سد راه برگزاری مجمع انتخاباتی کشتی لرستان، افزود: باید نگاه سیاسی به کشتی نداشته باشیم و نگاه مان دلی باشد و به خاطر کمک کردن، منافع شخصی را درنظر نگیریم.
این مربی لرستانی با اشاره به اینکه مردم از من انتظار کمک به کشتی استانم را دارند و این خواسته ای بحق است، اضافه کرد: هدفم کمک است و انتظار می رود دوستان ما در اداره کل ورزش و جوانان لرستان شرایط را بپذیرند و اگر بحث مشورتی بود ما هم کمک می نماییم.
وی با اشاره به اینکه در برهه کنونی شرایط خوبی برای کمک به کشتی لرستان وجود دارد، خاطرنشان کرد: اگر مقرر است تحولی در کشتی لرستان رخ دهد در این برهه بهتر از هر زمان دیگری می توانیم کارهای بهتری انجام دهیم، چون حمایت فدراسیون و مفاخر لرستانی کشتی کشور را داریم.
محمدی افزود: ما حمایت فدراسیون را داریم و چه چیزی بهتر از این و چنانچه هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان لرستان صورت گیرد و هیئت کشتی استان به ثبات برسد اساسا باوجود آدم های بزرگ می توانیم برنامه ریزی بهتری انجام بدهیم و خودم هم وقت بیشتری را برای این مورد می گذارم.
این مربی لرستانی اظهار داشت: هدف مان این است که مفاخر کشتی کشور را به لرستان بیاوریم و امید می رود شاهد تحولی در کشتی استان باشیم.1399/07/07
14:00:06
5.0 / 5
1158
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد