دفاع شخصی
لیگ برتر تكواندو آبان ماه آغاز می شود؛

تمجید: جام ایراندخت سال آینده

تمجید: جام ایراندخت سال آینده

به گزارش دفاع شخصی رئیس سازمان لیگ تكواندو اظهار داشت: شیوع كرونا سبب شد برنامه ما برای برگزاری در بخش بانوان به فصل آینده موكول گردد.محسن تمجید با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر تصریح کرد: پروتکل های بسیار خوبی را تدوین کرده و بعد از جلسات گوناگونی که با ستاد کرونا و مسؤلان وزارت ورزش داشتیم، موفق شدیم به نتیجه لازم رسیده و ان شاالله تا چند روز آینده مجوز برگزاری مسابقات لیگ را کسب خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: لیگ را در دو بخش پومسه و مبارزه با حضور تیم هایی که در پیش ثبت نام شرکت کرده اند، به احتمال زیاد از آبان ماه آغاز خواهیم کرد. در بخش مبارزه تیم ها باید برای ۴۸ ساعت پیش از حضور در مسابقات تست PCR انجام دهند. اما در بخش پومسه به علت شرایط برگزاری نیازی به این تست نیست. البته سعی کردیم هزینه ها را کاهش دهیم، هم در مبلغ ثبت نام تخفیف دادیم و هم در هزینه های تست کارهای خوبی انجام شده است.
رئیس سازمان لیگ در مورد لیگ برتر بانوان هم اظهار داشت: سال قبل استقبال بسیار خوبی از این مسابقات شد، بنابراین «جام ایراندخت» و «جام کوثر» را طراحی کردیم، ولی شرایطی که کرونا ایجاد کرد، در هر بخش تیم های کمی برای فصل پیش رو ثبت نام کردند که در نهایت تصمیم گرفتیم برای جذابیت بیشتر، لیگ ۹۸ را هم به صورت متمرکز و با همان تعداد برگزار نماییم و طرح «جام ایراندخت» را به سال آینده و ان شاالله نابودی کرونا موکول نماییم.
تمجید با اشاره به ثبت نام ۱۰ تیم در لیگ برتر آقایان اظهار داشت: در مدت زمانی که برای انجام پیش ثبت نام تیم ها منظور کرده بودیم، ۱۰ تیم ثبت نام کرده اند. بر همین مبنا بعد از دریافت مجوز برگزاری مسابقات، به تیم ها اعلام می نماییم که ثبت نام خویش را قطعی کرده و بعد از آن زمان قرعه کشی و آغاز رقابتها را به صورت قطعی اعلام خواهیم کرد.
وی در مورد غیبت تیم «کن» و احتمال ثبت نام باردیگر از این تیم اظهار داشت: من به اسامی کاری ندارم، برای تیم «لوازم خانگی کن» که در سالهای قبل حضور مؤثری در همه رده های لیگ های تکواندو داشته احترام خاصی قائلم و چنین تیمی برای فدراسیون هم قابل احترام است و اینکه چرا مسؤلان این تیم چنین تصمیمی گرفته اند را نمی دانم، ولی طبق قانون سازمان لیگ احتمال زیاد ثبت نام باردیگر نخواهیم داشت و با همان تعداد تیم ها کار خویش را آغاز می نماییم.


منبع:

1399/07/14
15:17:07
5.0 / 5
1315
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد