دفاع شخصی

كرونا دو رویداد رسمی تكواندو را به تعویق انداخت

كرونا دو رویداد رسمی تكواندو را به تعویق انداخت

دفاع شخصی: شورای اجرائی فدراسیون جهانی تكواندو در جلسه آنلاین خود رای به تعویق رقابتهای مهم پیش رو تا آخر سال 2020 داد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، برمبنای برنامه از پیش تعیین شده از طرف فدراسیون جهانی تکواندو، جلسه شورای اجرائی WT عصر امروز به صورت ویدئو کنفرانس انجام شد که در مهمترین تصمیم آن مرحله نهایی رقابتهای گرندپری به میزبانی مکزیک و رقابتهای گرنداسلم در چین لغو و به سال ۲۰۲۱ موکول شد.
در این جلسه عنوان شد که فدراسیون جهانی تلاش زیادی داشت تا شرایط برگزاری این رقابتها را فراهم آورد، ولی در نهایت فراگیری ویروس کوید -۱۹ مانع از تحقق این هدف شد تا این دو رویداد به تقویم اجرائی سال ۲۰۲۱ منتقل شود.
دکتر «چانگ وون چو» رئیس فدراسیون جهانی در این نشست ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این برای ما خیلی مشکل است که مجبور به لغو این دو رویداد و تعویق آن شویم. ما می دانیم که این خبر برای ورزشکاران و هواداران ما بسیار ناامیدکننده خواهد بود اما مطمئن هستیم که آنها درک خواهند کرد این تصمیم برای محافظت از سلامتی آنها و اطمینان از شرایط مبارزه برابر ضروری می باشد. چونکه ورزشکارانی از سراسر جهان برای حضور در این مسابقات تلاش می کنند و باتوجه به محدودیت های بسیار زیاد در کشورهای مختلف، شاید شاهد یک تورنمنت عادلانه نباشیم.
در این جلسه، شورای اجرائی ضمن ادای احترام به «ژنرال احمد فولی» نایب رییس فقید فدراسیون جهانی که مدتی پیش درگذشت، تصویب کرد که با هدف قدردانی از سهم برجسته وی در توسعه تکواندو در آفریقا و سراسر جهان، به تالار مشاهیر تکواندو جهان راه یابد.
«سارا استیونسون» رئیس کمیته توسعه فدراسیون جهانی و «ناوارو» سرپرست جدید اتحادیه تکواندو پان امریکن بعنوان اعضای جدید شورای اجرائی در این نشست حضور داشتند. همین طور «جائه جون لی» شهر دار شهر گویانگ در کره جنوبی در این نشست شرکت و درباب برنامه های انتقال مرکز جهانی تکواندو به این شهر گزارشی ارائه داد. تصویب صورت های مالی سالهای ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ بعد از ارائه گزارش خزانه دار و حسابرس فدراسیون جهانی از دیگر برنامه های این جلسه بود.
زمان و مکان چند رویداد مهم پیش روی تکواندو در این نشست برگزیده شد که نتیجه آن در جلسه فردای (سه شنبه نخستین ۶ اکتبر -۱۵ مهرماه) مجمع عمومی جهانی تکواندو اعلام می شود.
جلسه بعدی شورای اجرائی فدراسیون جهانی تکواندو مقرر است در آوریل ۲۰۲۱ انجام خواهد شد.


منبع:

1399/07/15
11:57:24
5.0 / 5
1330
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد