دفاع شخصی
میلاد بیگی :

با مهماندوست به طلای المپیك می اندیشم

با مهماندوست به طلای المپیك می اندیشم

دفاع شخصی: ملی پوش ایرانی تكواندو آذربایجان اظهار داشت: رضا مهماندوست یكی از بهترین مربیان دنیاست و با كمك او به فكر مدال طلای بازیهای المپیك توكیو هستم.میلاد بیگی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: تا پیش از شیوع ویروس کرونا تمرینات بسیار خوبی را در اردوی تیم ملی داشتیم و با رفع مشکلات گذشته از طرف فدراسیون، به دنبال رسیدن به موفقیت های بیشتر هستیم و در این راه با هدایت استاد مهماندوست به سختی تلاش می نماییم.
وی افزود: متأسفانه شیوع ویروس کرونا تمرینات تیم ملی را گرفتار وقفه کرد. البته که با تدابیر اتخاذ شده از طرف فدراسیون خیلی زود تمرینات به صورت محدود مورد پیگیری قرار|گرفت ولی من از زمانی که ویروس کرونا همه گیر شد برای بودن کنار خانواده به ایران آمده ام و هنوز شرایط بازگشت به باکو فراهم نشده است.
دارنده دو طلای جهان در مورد حضور در المپیک هم اظهار داشت: بوسیله سیستم رنکینگ موفق به کسب سهمیه حضور در بازی های المپیک شدم و در شرایط فعلی که سید ۲ هستم خدا را شکر جایگاه خوبی دارم و همه تلاشم را می کنم تا پس از مدال برنزی که در بازی های ۲۰۱۶ ریو کسب کردم، در توکیو با کمک و راهنمایی استاد مهماندوست بتوانم بهتر از دوره قبل مبارزه کرده و به مدال طلا دست پیدا کنم.
بیگی در مورد مبارزه در لیگ ایران هم اظهار داشت: چند تیم حاضر در این مسابقات پیشنهاداتی عرضه کرده اند. البته که فقط یک تیم مستقیم با خودم صحبت کرده است، ولی هنوز چیزی جدی نشده و من هم به صورت انفرادی در تهران تمرین می کنم تا شرایط رفتن به آذربایجان برقرار شود. بعد از مشورت با مربی شخصی خودم تصمیم گرفتم در لیگ برتر ایران مبارزه کنم، ولی همانطور که گفتم هنوز چیزی قطعی نشده است.
وی در آخر به شرایط خود در تیم ملی آذربایجان اشاره نمود و گفت: مشکلات مالی که مدتی بود تیم ملی را آزار می داد خدا را شکر رفع شده و پرداخت ها منظم انجام می شود. البته برخی معوقات باقی مانده که قول پرداخت آنرا داده اند. به همین دلیل تیم ملی با هدایت خوب استاد مهماندوست برای حضوری موفق در بازی های المپیک تمرینات خودرا پیگیری می کند و ان شاالله با رفع اشکال کرونا یک دفعه دیگر تلاش خودرا برای کسب موفقیت های بیشتر از سر بگیریم.


منبع:

1399/08/07
12:26:52
5.0 / 5
1288
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد