دفاع شخصی

علیرضا دبیر به سیستان و بلوچستان رفت

علیرضا دبیر به سیستان و بلوچستان رفت

دفاع شخصی: رئیس فدراسیون كشتی برای بازدیدی دو روزه و حضور در مجمع سالیانه هیأت كشتی استان سیستان و بلوچستان، راهی این استان شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی عصر روز گذشته با استقبال رسمی تعدادی از نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان و دهمرده رئیس هیات کشتی استان وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.
بر این اساس حضور در مجمع عمومی سالیانه هیات کشتی استان سیستان و بلوچستان و همین طور بازدید از پروژه های مهم و تخصصی خانه کشتی و سایر زیرساخت های استان از مهم ترین برنامه های سفر دبیر رئیس فدراسیون کشتی به استان می باشد.
رئیس فدراسیون کشتی در بدو ورود به حوزه سیستان با حضور در فرمانداری شهرستان زابل با گنجی فرماندار این شهرستان ملاقات و گفتگو کرد. در این دیدار دکتر سرگزی نمایندگان مردم شریف حوزه سیستان در مجلس شورای اسلامی، خواجه محمودی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل، دهمرده رئیس هیات کشتی استان و تعدادی از مسئولین حضور داشتند.
حضور در نشست تخصصی هم اندیشی رشته ورزشی کشتی در حوزه سیستان، دیدار با فرمانداران، بازدید از پروژه ملی خانه کشتی زابل و بازدید از سایر زیرساخت ها و دیدار با ورزشکاران و قهرمانان این رشته از مهمترین برنامه های علیرضا دبیر به حوزه سیستان بود.
بازدید رئیس فدراسیون کشتی از استان سیستان و بلوچستان و بررسی مشکلات کشتی این استان و دیدار با مسئولان سیاسی و ورزشی استان تا امشب ادامه خواهد یافت.
منبع:

1399/08/10
23:21:59
5.0 / 5
1116
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد