دفاع شخصی
سرپرست سازمان لیگ تكواندو؛

حضور نوجوانان درلیگ برتر بلامانع است

حضور نوجوانان درلیگ برتر بلامانع است

محسن تمجید اظهار داشت: مدت زمان قرارداد ورزشكاران برای حضور در لیگ به صورت شناور، تعیین شده است و هر تیم باید حداقل یك و حداكثر سه ورزشكار از رده سنی نوجوانان را در تیم خود استفاده نماید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تکواندو در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو تصریح کرد: با عنایت به اتمام مهلت ثبت نام اولیه و مشخص شدن تیم های داوطلب حضور در لیگ های تکواندو، ما روز ۵ آبان ماه را برای واریز ۵۰ درصد مبلغ ورودیه در نظر گرفتیم که با درخواست تیم ها این تاریخ تا ۱۵ آبان ماه تمدید گردید.
وی در مورد حضور همزمان ورزشکاران در دو لیگ اضافه کرد: از آن جایی که همواره پشتوانه سازی تیم های ملی جز سیاست های اصلی فدراسیون بوده است، یک ورزشکار نمی تواند همزمان در دو لیگ یک رده سنی مسابقه دهد اما با عنایت به سیاست های قبلی فدراسیون، با هدف پشتوانه سازی و ارتقا سطح کیفی، هر تیم باید حداقل یک و حداکثر سه ورزشکار از رده سنی نوجوانان را در تیم "جوانان و بزرگسالان" خود استفاده نماید.
سرپرست سازمان لیگ فدراسیون تکواندو با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ به صورت متمرکز اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی ورزشکاران و امکان رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا تصمیم به برگزاری مسابقات به صورت متمرکز و همراه با قرنطینه ورزشکاران و تمام عوامل اجرایی گرفته شده که هماهنگی های نهایی در مورد محل برگزاری مسابقات در دست اقدام است. بدیهی است با عنایت به این که شیوع کرونا در این برهه زمانی گسترده تر شده است، برگزاری رقابت ها بعد از بهتر شدن شرایط خواهد بود.
تمجید در انتها با اشاره به مدت زمان قرارداد تکواندوکاران اضافه کرد: بعداز جلسات هم اندیشی صورت گرفته، مدت زمان قرارداد ورزشکاران برای حضور در لیگ به صورت شناور، یک تا سه ساله تعیین شده است.

1399/08/12
18:03:07
5.0 / 5
1187
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد